Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Księgowość internetowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Księgowość internetowa

    Co sądzicie o prowadzeniu księgowości w swojej firmie samodzielnie? Jak dla mnie jest to duże wyzwanie, zwłaszcza, że nie mam o tym kompetentnie żadnego pojęcia. Początkowo szukałem księgowego, który poprowadziłby całą księgowość, ale jeżdżenie z fakturami kilka razy w tygodniu to dość duża strata czasu. Ostatnio znalazłem i od tamtej pory to oni prowadzą wszystkie sprawy związane z księgowością, rozliczanie faktur itp.

  • #2
    Jak ktoś zna się na księgowości i orientuje w przepisach, to można to robić samodzielnie, ale nie każdy to potrafi i nie każdy ma czas na jednoczesne prowadzenie firmy i księgowości.

    Komentarz


    • #3
      Moim zdaniem bardzo się to opłaca
      ---

      Komentarz


      • #4
        Jeśli wiesz, jak i co rozliczać, to pewnie, zawsze zaoszczędzisz parę groszy. Zastanów się tylko, czy w tym czasie poświęconym na księgowość, nie zarobisz więcej niż wydasz na pomoc. W razie czego, łap namiar na sprawdzone biuro rachunkowe:

        Komentarz


        • #5
          Ile teraz kosztuje księgowość internetowa?

          Komentarz


          • #6
            Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.

            Komentarz


            • #7
              Ja się raczej słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

              Komentarz


              • #9
                Warto popytać się znajomych w tej materii. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

                Komentarz


                • #10
                  Do tego powinno się zatrudniać odpowiednio wykwalifikowane osoby

                  Komentarz


                  • #11
                    Ktoś z niej korzystał?

                    __

                    Komentarz


                    • #12
                      Znacie jakieś fajne szkolenia dla księgowych? Może w ofercie coś mi się uda znaleźć.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X