Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry i zabawy online dla dzieci

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gry i zabawy online dla dzieci

    Hej szukam stron,na których znajdę jakieś puzzle czy też kolorowanki dla najmłodszych.Tak żeby było coś takiego jak tutaj może macie jakieś sprawdzone.

  • #2
    Mojego 7 latka nudzą takie gry, trzylatek lubi np sortować piłeczki. Z internetem jestem ostrożna bo łatwo kliknąć na coś i trafić na strony dla dzieci niedobre. Nie trzymam maluchów pod kloszem ale uważam że internet to nie miejsce dla nich (chyba że z nadzorem). Polecam Ci za to gry lego do zainstalowania. Wyścigi lego, proste, można budować sobie pojazdy, mój 3,5 latek super ogarnia. Starszy gra w gry strategiczne już, takie bardziej wymagające.

    Komentarz


    • #3
      Tablety mają filtry dla dzieci. Z doświadczenia wiem, że pociechy lubią właśnie interaktywną formę zabawy.

      Komentarz


      • #4
        Ja nie jestem zwolenniczką dawania dzieciakom takiej elektroniki. Wolę zabawki.

        Komentarz


        • #5
          Witam a ja jestem nie można dziecka pozbawiać elektronicznego świat który nas otacza

          Komentarz


          • #6
            Może zamiast takich gier online, lepiej wybrać tradycyjne gry, tego typu Jest wiele takich, wystarczy sprawdzić oferty sklepów.

            Komentarz


            • #7
              Ja również wolę takie tradycyjne gry plasznowe. Dzieciaki się bardziej przy nich rozwijają.

              Komentarz


              • #8
                polecicie może jakiegoś dentystę dziecięcego w Wadowicach? muszę wreszcie znaleźć dobrego dla młodego. Kumpel polecił tego że jest dobry tylko że to Kraków więc mam trochę za daleko..

                Komentarz


                • #9
                  Wiem, że to forum dentystyczne, jednak wątek jest o grach online i zabawkach. Więc najlepiej będzie jak zadasz to pytanie gdzie indziej.

                  Komentarz


                  • #10
                    Czy teraz wszystko musi być online? Czy dziecko nie może normalnie wyjść na dwór pobawić się z rówieśnikami?

                    Komentarz


                    • #11
                      Mam bardzo podobne podejście. Uważam, że znacznie lepiej jest dzieciakom kupić zabawkę i zachęcać do zabaw na podwórku. Warto pomyśleć na przykład o . Taka z pewnością ucieszy niejednego maluszka. Kupicie ją w sklepie online urwis.pl.

                      Komentarz


                      • #12
                        A nie lepiej zamiast grać w gry online odwiedzić ? Duży wybór akcesoriów zabawkowych i podział na kategorie wiekowe zachęcają do zakupów. Zawsze można wybrać grę edukacyjną, przynajmniej dziecko się rozwinie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Moja córcia aż tak duzo czasu nie spędza przed komputerem ale jeśli już chce w cos sobie pograć to są to zwykle łagodne gry komputerowe w dbanie o wirtualnego zwierzaka czy tez w ubieranki

                          Jak na tej stronie:


                          Staram się jej nie pozwalać na grę w gry agresywne albo wojenne. Jest jeszcze na to za mała.

                          Komentarz


                          • #14
                            Gry online dla dzieci nie są złe, ale tylko w umiarkowanej ilości, lepiej nieco inaczej zająć czas dziecku właśnie przez zabawy z rówieśnikami, gry planszowe czy zabawki różnego rodzaju.

                            Komentarz


                            • #15
                              Rzecz jasna, dużo zależy od wieku dziecka. Ja w ogóle nie byłem dopuszczany do komputera do siódmego, czy tam ósmego roku życia.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X