Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Domek drewniany na działkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Domek drewniany na działkę

    Cześć! Jak w temacie - wiecie gdzie kupić dobry na działkę? Co sądzicie o tej podlinkowanej ofercie? Czy Waszym zdaniem będzie ona warta uwagi? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym zakresie tematycznym.

  • #2
    Taki domek drewniany jest bardzo fajny.Na pewno za nie długo taki domek drewniany sobie kupię i w nim zamieszkam do końca swoich dni.

    __________________________________________________ _____________________________________

    Komentarz


    • #3
      Mój mąż sam stworzył taki domek.

      __

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem to jest bardzo ciekawy zakup. Sam jestem za tym w stu procentach.

        __________________________________________________ _______________

        Komentarz


        • #5
          Drewniany domek jest bardzo fajny, ale raczej jako letniskowy, a nie na działce.

          Komentarz


          • #6
            Z zewnątrz wyglądają tak sobie jeśli mam być szczera. No ale wszystko zależy od tego jak będzie wyglądał w środku i gdzie będzie stał. Spore te ceny ..

            Komentarz


            • #7
              Te mniejsze domki przywożą nam już gotowe na działkę

              Komentarz


              • #8
                Jasne że tak Fajnie jest też postawić jakąś większą altankę na moją działkę. Oglądałam już takie propozycje na stronce Mają też bardzo duży wybór hamaków, foteli i całych zestawów mebli ogrodowych. Jeżeli urządzacie swoje ogrody to zajrzyjcie na ofertę tego sklepu

                Komentarz


                • #9
                  Posiadanie działki to idealne rozwiązanie, jak mieszkasz w zatłoczonym mieście. Od kilku lat mamy to szczęście być posiadaczami całkiem sporego kawałka ziemi typowo rekreacyjnego. Zastanawialiśmy się nad domkiem czy altanką, ale mój kolega podsunął nam inny pomysł. Kupiliśmy domek holenderski przez większość czasu stoi na naszej działce. Natomiast latem rusza z nami na zwiedzanie Europy. Nie martwimy się noclegiem, bo zawsze mamy go ze sobą.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja wraz z mężem sama zaprojektowałam i stworzyłam taki domek.

                    __

                    Komentarz


                    • #11
                      W którym sklepie uda mi się trafić na tańsze opcje takich domków?

                      __

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X