Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczki pozabankowe - co radzicie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pożyczki pozabankowe - co radzicie ?

    pilnie jest mi potrzebna pożyczka na samochód osobowy, muszę pilnie kupić nowy na firmę… Czytałem niedawno opinie o pożyczkach tutaj i nie mogę się zdecydować , może Vivus ? Jak uważacie ?

  • #2
    Jeśli weźmie się dobrą pożyczkę, to wszystko jest okej Ja jak chcę wziąć szybką pożyczkę, to zawsze sobie zerkam na . Masz tam ranking najlepszych pożyczek całodobowych

    Komentarz


    • #3
      Czy pożyczkę pozabankową można dostać na każdą działalność ? Prowadzę i potrzebuje zwiększyć swój kapitał.

      Komentarz


      • #4
        Ja ostatnio brałem pożyczkę pozabankową bo kupowałem dyski do mojego komputera w sklepie komputerowym . Moim zdaniem nigdzie lepszych dysków się nie kupi.

        Komentarz


        • #5
          Do takich pożyczek to trzeba przede wszystkim podejść z głową. Jak kogoś nie stać na spłacanie to niech nie bierze.

          Komentarz


          • #6
            A ja radzę po prostu przed wzięciem pożyczki sprawdzić jakie są warunki To na pewno pozwoli na rozważny wybór. Warto przede wszystkim wiedzieć co to RRSO! Na jest bardzo dobry artykuł na ten temat. Ja właśnie dzięki niemu wreszcie zrozumiałam czym jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

            Komentarz


            • #7
              Wszystko zależy gdzie zaciągnie się pożyczkę Korzystałem już kilka razy z takich pożyczek i zawsze przy wyborze korzystałem z rankingów pożyczek na

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
                Do takich pożyczek to trzeba przede wszystkim podejść z głową. Jak kogoś nie stać na spłacanie to niech nie bierze.
                Popieram! Trzeba ostrożnie brać takie pożyczki.

                Komentarz


                • #10
                  Teraz wszędzie wybór pożyczek jest bardzo duży.Ja to bardzo dobrze wiem.

                  __________________________________________________ ____

                  Komentarz


                  • #11
                    A to racja. Niestety przez to wiele osób popada w długi...

                    Komentarz


                    • #12
                      Ja radzę ich nie brać, bo to same kłopoty.

                      Komentarz


                      • #13
                        Takie pożyczki mają mnóstwo ukrytych punktów, które mogą narobić nam problemy.

                        __

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X