Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

księgowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • księgowa

    Zatrudniacie księgową? Moim skromnym zdaniem to błąd. Już tłumaczę dlaczego. Otóż to jest marnowanie pieniędzy. "Materiał ludzki" jaki by nie był może się mylić. Zaraz ktoś powie, że nikt się nie myli. NIE PRAWDA! Ta platforma zapewni Ci dobre księgowanie niewielkim kosztem. Wejdź w link i przekonaj się sam/sama!

  • #2
    Księgowość

    Myślę że ne ma co przekreślać ani księgowej zatrudnianej na etat, ani współpracy z biurem rachunkowym. Grunt, to znaleźć takie, któremu się w pełni zaufa. Przeczytajcie . Tam znajdziecie wiele wskazówek. Powodzenia!

    Komentarz


    • #3
      Witam tylko, ze każdą księgową trzeba pilnować

      Komentarz


      • #4
        Biura rachunkowe są bardzo opłacalne

        Komentarz


        • #5
          Zgadzam się z powyższym.

          Łatwo komuś pisać, że "materiał ludzki może się mylić", ale przecież przy samodzielnej księgowości to nie jest tak, że wszystko się samo policzy i zaksięguje w magiczny sposób. "Samodzielna" oznacza, że robisz to sam.

          I teraz pytanie za pięć punktów - który "materiał ludzki" prędzej może się pomylić? Ty sam, czy np. fachowcy z biura rachunkowego, dla których prowadzenie księgowości to chleb powszedni? Co jest bardziej prawdopodobne?

          Ja wolałbym skorzystać jednak z usług biura, takiego chociażby: , bo to zawsze bezpieczniej. I choć "materiał ludzki" zawsze może zawieść, to za nic nie chciałbym brać na siebie takiej odpowiedzialności (bo czemu mam zakładać, że akurat ja nie zawiodę?).

          Komentarz


          • #6
            biuro rachunkowe częstochowa

            Z mężem od wielu lat prowadzimy własna działalność gospodarczą. Były etapy że sami staraliśmy sie prowadzic księgowość, a i były momenty że korzystalismy z usług . Wniosek nasuwa sie jeden - jeżeli chcesz mieć pewność ze wszystko z rachunkami będzie w porządku to trzeba znaleźć najlepiej z polecenia jakieś biuro i im oddać prowadzenie księgowości. Taka jest moja opinia

            Komentarz


            • #7
              Księgowość online to dobre i tanie rozwiązanie dla małych firm. Sprawdza się także online, dostępny na urządzenia mobilne.

              Komentarz


              • #8
                Program księgowy online to wygodne rozwiązanie pod warunkiem, że znasz zasady ksiegowanai, jeśli nie to lepiej zapisać się do na kurs księgowości bo bez tej wiedzy można wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

                Komentarz


                • #9
                  Ja prowadzę księgowość online i wspomagam się programem do fakturowania . Bardzo prosty w obsłudze, nie tylko przetłumaczy fakturę na 31 jężyków ale też ją monitoruje i jak trzeba windykuje. Duża oszczędność czasu i nerwów.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dzięki za rady Przydadzą mi się z całą pewnością

                    Komentarz


                    • #11
                      To czy zdecyduje się na zatrudnienie księgowej, zależy od wielkości firmy, przy mniejszych zazwyczaj wystarczy albo samemu załatwiać sprawę, albo przez biuro rachunkowe.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja polecam biur rachunkowe

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja także uważam, że w przypadku niedużych przedsiębiorstw księgowością można zająć się samodzielnie. Tym bardziej, że istnieje wiele narzędzi, które ją upraszczają (znajdziemy je m.in. tu - ).

                          Komentarz


                          • #14
                            Moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla kogoś, kto jest obeznany w tematyce finansów. Ja korzystam z i raczej bym z niego nie zrezygnowała.

                            Komentarz


                            • #15
                              Kompletnie się nie znam na kwestiach księgowości, więc swoje usługi księgowe zlecam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X