Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CV

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • CV

    Potraficie napisać dobre CV? Nie zrozumcie mnie źle, ale może być tak, że żyjecie w mylnym przekonaniu. Mam na myśli to, że wydaje się Wam, że potraficie owe CV stworzyć na profesjonalnym poziomie, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Możemy to jednak bez problem sprawdzić. Wystarczy wejść tutaj

  • #2
    Ja nie mam z tym problemu. Przez jakiś czas zajmowałam się zawodowo pisaniem CV i ich poprawianiem, więc znam zasady ich tworzenia

    Komentarz


    • #3
      A znacie ofertę szkoleń Most Wanted? Szkolenia są organizowane na terenie całego kraju i sa przeznaczone głównie dla osób odpowiedzialnych za HR, kadrowych i księgowych. Dla osób zainteresowanych rozwojem na pewno warto, bo są to zajęcia na wysokim poziomie i prowadzone w interesujący sposób.

      Komentarz


      • #4
        Obecnie studiuję i udało mi się trafić na dobrego ćwiczeniowca, który wyjaśnił nam jak napisać dobre CV.

        Komentarz


        • #5
          Hm... A może lepiej było popytać o to znajomych? Moim zdaniem naprawdę bardzo często się to opłaca

          Komentarz


          • #6
            Dobre CV to połowa sukcesu, bo od niego zależy w dużej mierze czy dostaniemy pracę Błędy ortograficzne czy źle sformułowane zdania mogą odstraszyć przyszłego pracodawcę.

            Komentarz


            • #7
              Poza oczywistymi rzeczami, takimi jak nie zamieszczanie w edukacji podstawówki, warto pamiętać o schludnym wyglądzie. Sama jak ostaję CV, po który widać, że zostało napisane w 5 minut i nawet nie sprawdzone, od razu odrzucam.

              Komentarz

              Pracuję...
              X