Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić na mikołajki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co kupić na mikołajki?

    Swojemu koledze na mikołajki kupiłem taki prezent jak . Na tej stronie znalazłem bardzo fajne gadżety które każdej osobie bardzo się spodobały. Każdemu proponuję zakup gadżetu na tej stronie.

  • #2
    Można nic nie kupować

    Komentarz


    • #3
      Zależy do kogo to ma być prezent i w jakim przedziale cenowym. Ja w tym roku robię prezenty tylko dzieciom i zależy mi na tym, aby kupić przemyślane zabawki, a nie takie które będą leżeć w koncie. Przeczytałam nawet . To dało mi bardzo dużo do myślenia i zamierzam kupić właśnie takie klocki.

      Komentarz


      • #4
        wydaje mi się, że dobrym prezentem będzie na przykład jakiś zestaw kolorowych skarpet, to jest teraz modne

        ______

        Komentarz


        • #5
          Powinien być to skromny prezent.

          __

          Komentarz


          • #6
            A może kurs języka angielskiego?
            Zerknij sobie tu
            myślę, ze to dobry pomysł na prezent. Każdy kto marzy o takim kursie na pewno będzie zadowolony, że dostał i nie będzie miał żadnych wymówek żeby się nie uczyć.
            Naprawdę warto taki prezent przemyśleć.

            Komentarz


            • #7
              Ja się na tym kompletnie nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

              Komentarz


              • #8
                Według mnie dobrym rozwiązaniem są praktyczne prezenty, które nie tylko dadzą radość, ale też sprawdzą się w codziennym życiu. Mój brat jakiś czas temu kupił sobie nowego laptopa, więc postanowiłem, że kupię mu w prezencie taki plecak na laptopa. Wiem, że będzie zadowolony, bo sam mam coś podobnego i sprawdza się doskonale.

                Komentarz


                • #9
                  Mikołaj za nami, nie trzeba się już przejmować.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja zawsze rozdaję paczki ze słodyczami.

                    __

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X