Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie wziąć chwilówkę?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie wziąć chwilówkę?

    Cześć. Szukam jakichś dobrych i sprawdzonych ofert na chwilówkę... Czy dalibyście radę mi cos w tym obszarze tematycznym polecić? Zastanawiam się czy np. coś z tej porównywarki byłoby ok ... Co o tym myślicie?

  • #2
    W sieci znajdziesz wiele porównywarek i myślę że one nakierują Cię na najlepszy parabank. Mimo wszystko pamiętaj by nie popaść w spirale kredytową, bo branie chwilówek może ale nie musi doprowadzić do takiej nieprzyjemnej sytuacji.

    Komentarz


    • #3
      Poradze tobie - najpierw poczytaj o tym, co to jest, i jak pózniej oddawać! Poczytaj fajny artyukuł na teman pożyczek

      Komentarz


      • #4
        Ja znam jedną ofertę, a brzmi ona - nie bierz chwilówek, bo naciągają człowieka, a potem trzeba spłacać pół życia. Pożyczki typu chwilówki rozpleniły się jak robactwo, którego nie da się wytępić.

        Komentarz


        • #5
          Chwilówka to najgorsze co może być. Nie ufać takim firmom za grosz, a jeżeli ktoś się zdecyduje na takową pożyczkę to trzeba dokładnie przeczytać umowę, a szczególnie małym druczkiem.

          Komentarz


          • #6
            Chwilówki, to temat rzeka. Trochę w ich temacie ostatnio się pozmieniało. Możesz o tym poczytać np. na stronie

            Komentarz


            • #7
              Ogólnie odradzam takie rozwiązanie ale jak już nie masz innego wyjścia to w Vivusie jest dobra oferta.

              Komentarz


              • #8
                Zajrzyj na stronę . To bardzo fajna porównywarka chwilówek. Dodatkowo znajdziesz tam wiele wartościowych informacji na temat tego typu pożyczek.

                Komentarz


                • #9
                  Gdzie wziąć chwilówkę? Ano, najlepiej nigdzie. To zdecydowanie najsłuszniejsze wyjście.

                  Komentarz


                  • #10
                    Pewnie, że tak. Tylko jak ktoś nie ma wyjścia, to najlepiej w banku.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja bym w ogóle nie brał

                      Komentarz


                      • #12
                        Najlepiej w ogóle nie brać

                        Komentarz


                        • #13
                          W Lendon mają fajne zasady, bo w sumie za free można raz u nich pozyczyć pieniądze na 30 dni, ja się skusiłem jak potrzebowałam. Wziałem tysiaka i tylko tyle oddałem. Jedyny koszt to 1gr za rejestrację. Wszystko dokładnie jest wyjaśnione co i jak, nie ma się co bać, bo firma uczciwa.

                          Komentarz


                          • #14
                            Też bym nie brał chwilówki. To jest droga równią pochyłą w dół. To jest pakowanie się w kłopoty na swoje życzenie. Potem dochodzi do tego, że bierze się kolejną chwilówkę tylko po toby opłacić kolejną. To jest błędne koło i te chwiłowki to powinny być zakazne moim zdaniem bo robią ludziom wodę z mózgu.

                            Komentarz


                            • #15
                              Opinie

                              Najlepiej poczytać sobie opinie na forach:


                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X