Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie konto oszczednosciowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie konto oszczednosciowe

    Mój smutny bank od lutego znowu obniża oprocentowanie lokat.

    Zaczynam rozglądać się za inną instytucją finansową tego typu, której mógł bym powierzyć swoje oszczędności. Przy okazji pewnie ROR też tam przeniosę.
    Jestem na etapie porównywania ofert, ale chętnie usłyszę Waszą opinię/sugestię/poradę lub po prostu głoś doświadczonego użytkownika banku XYZ...

  • #2
    Moim zdaniem teraz jest bardzo trudno wybrać najlepsze konto oszczędnościowe. Sam takie konto szukałem i nie znalazłem w ogóle.

    __________________________________________________ _______________________________________

    Komentarz


    • #3
      W necie jest dużo rankingów tego typu.
      ---

      Komentarz


      • #4
        W sieci jest wiele rankingów tak jak tutaj pisze osoba powyżej. Polecam tę stronkę


        Można sobie tutaj zobaczyć jakie promocje mają poszczególne banki. Najlepsze oferty dotyczace oszczedzania mają

        nest bank - lokata dla nowych klientów oprocentowana na 4%
        millenium bank - konto oszczednościowe ma oprocentowanie 2,7%, co czyni je o wiele lepiej oprocentowanym od wielu lokat

        Komentarz


        • #5
          Wybór jednego konta jest bardzo trudne. Sam na ten temat wiem bardzo dużo,ale tego nie będę tutaj zdradzał bo nie mogę.

          __________________________________________________ ________________________________________________
          Ostatnio edytowany przez mariusz332; 23.11.2018, 08:20.

          Komentarz


          • #6
            Mi ostatnio kolega polecił 500 zł za inwestycje w pożyczki społecznościowe na: . Moim zdaniem to jest bardzo ciekawa oferta,a a na dodatek każdą inwestycję człowiek powinien przeglądnąć.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za ciekawie porady. Na pewno będą przydane.

              Komentarz

              Pracuję...
              X