Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla chłopaka na rocznicę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla chłopaka na rocznicę

    Hej, mam taki problem otóż zbliża się mi 2 rocznica z chłopakiem i wpadłam na pomysł kupna zestawu do picia piwa kraftowego. Największym problemem okazało się nieznalezienie zestawu a wybór odpowiedniego piwa kraftowego. Udało mi się znaleźć sklep z piwami kraftowymi . Zbiera bardzo pochlebne opinie w sieci oraz poleciło mi go kilku znajomych, którzy obracają się w tych klimatach. Możecie potwierdzić mój wybór, albo ewentualnie zaproponować coś innego?

  • #2
    Każdy chłopak potrzebuje bardzo fajnego prezentu.Sam jestem chłopakiem i bardzo dobrze wiem że każdy prezent jest bardzo fajny.

    __________________________________________________ __________________________________________________ ______

    Komentarz


    • #3
      Ja co prawda nie na rocznicę ale na święta szukałam czegoś fajnego i troszkę poszperałam w sieci, fajne podpowiedzi masz tutaj ja w każdym razie w minutę zadecydowałam co kupię. Oczywiście wszystko zależy od funduszy ale są i tańsze i droższe propozycje. A elektronika się zawsze sprawdza, faceci to lubią.

      Komentarz


      • #4
        Generalnie popieram prezenty w stylu wyjazdowym. Równie dobrym pomysłem może się okazać podarowanie czegoś, co jest związane z jego zainteresowaniem. Mój chłopak jest zapaleńcem motoryzacji i na imieniny dostał ode mnie voucher na jazdę gokartem. Był bardzo zadowolony.

        Komentarz


        • #5
          Dobrym prezentem dla chłopaka jest sztuczny pistolet, natomiast dla kobiety wymarzonym prezentem są
          [/URL]

          Komentarz


          • #6
            A może postawcie na coś oryginalnego? Zobacz sobie propozycje od znajdziesz tam srebrną biżuterie. A jak się okazuje też są specjalne propozycje dla facetów. Znajdziesz tam fajne bransoletki dla facetów. Myślę, że dodatki modowe fajnie się sprawdzą jako prezent na przeróżne okazje.

            Komentarz


            • #7
              sama będę musiała coś pomyśleć o prezencie dla mojego, ale raczej nie piwo bym mu kupowała. Jest programistą, więc może coś w tę stronę...

              Komentarz


              • #8
                My wspólnie wybieramy się z takiej okazji na uroczysta kolację.

                __

                Komentarz


                • #9
                  Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć...

                  Komentarz


                  • #10
                    A może coś nietypowego? Zamiast rzeczowego prezentu kup mu karnet na siłownię albo zapisz na karate. Chłopak nie tylko będzie się cieszył ale też zadba o zdrowie i wygląd Ja od 6 lat trenuje karate i wszyscy moi koledzy z sekcji są pasjonatami. Karate wciąga, serio. A chłopak będzie miał prezent do końca życia byćmoże Jeśli zdecyduje się na treningi to polecam kupic dobre kimono. Ja swoje kupiłam w sklepie internetowym mają co prawda niewielki wybór za to produkty najwyższej jakości, pierwsza klasa. Kimono najlepsze jakie miałam w życiu.

                    Komentarz


                    • #11
                      Najlepiej coś zgodnego z jego zainteresowaniami

                      Komentarz


                      • #12
                        może jakiś portfel?

                        Komentarz


                        • #14
                          Jak dla chłopaka to może klimaty militarne i extreme. Przed moim kawalerskim moi znajomi w firmie wykupili mi pakiet atrakcji. To się co prawda dotyczyło jednego miejsca konkretnie Strzelnicy w Lublińcu (karting, strzelnica, paintball, quady, SPA, grill itp) ale może w twojej okolicy tez są firmy organizujące takie atrakcje. Zwykle jak w tym wypadku trzeba poszperać w necie ale dla chcącego nic trudnego

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X