Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam pościeli do łóżeczka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam pościeli do łóżeczka

    Jak w temacie - jestem obecnie na etapie poszukiwań jakiejś sprawdzonej pościeli do łóżeczka. Czy bylibyście w stanie mi polecić jakiś sklep z takim asortymentem? Jakaś jest np. tu. Co o tym sądzicie?

  • #2
    Czy to aż tak ważne? Ja pewnie kupiłabym w ikei

    Komentarz


    • #3
      a jakie rozmiary? ja mam dwie niepotrzebne

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Ceardi Zobacz posta
        a jakie rozmiary? ja mam dwie niepotrzebne
        Trudno wejść na stronę internetową sklepu? Myślę, że to bardzo proste.

        Komentarz


        • #5
          Jak widać niektórzy wolą taką poradę. Nie trzeba od razu być złośliwym.

          Komentarz


          • #6
            W sklepach jest tyle pościeli do łóżeczka, że jak się nie ma doświadczenia to trudno to ogarnąć. Rozumiem, że szukasz pościeli dla małego dziecka, wybierając pościel dla maluszka przede wszystkim kierowałabym się tym z jakiego materiału jest wykonana. Ja kupiłabym ze stu procentowej bawełny w kolorowe misie. Pościel ta posiada certyfikat Oeko-Tex to znaczy, że sposób wykonania i barwienia jest bezpieczny dla dzieci.

            Komentarz


            • #7
              Ja znajomej na Baby Shower kupiłam pościel w Smyku. Był 100% bawełny, a kosztował mniej niż np. w Ikea.

              Komentarz


              • #8
                Możecie też przejrzeć dział "tekstylia" na Homebook: . Jestem pewna, że uda Wam się tam znaleźć odpowiednią dla dziecka pościel. Tylko zwracajcie baczną uwagę na jej skład.

                Komentarz


                • #9
                  śliczne są tam niektóre komplety. Podobają mi się też te, że na kołdrze jest sylwetka, np. baletnicy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mi się podobają komplety, gdzie na poszewce od poduszki jest głowa (np. misia) a na kołdrze reszta ciała. To genialnie wygląda!

                    Komentarz


                    • #11
                      Fajną pościel do łóżeczka można kupić tutaj

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju pościel, jak również innego typu tekstylia domowe, na pewno warto sprawdzić ich ofertę na . Ilość ofert związanych z meblami, czy też dodatkami do domu jest tam ciągle poszerzana, wobec czego na pewno znajdziemy tam to, czego szukamy.

                        Komentarz


                        • #13
                          Co myślicie na temat marki oliveo. Spotkał się ktoś?

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X