Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pasty wybielające

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pasty wybielające

    Witam,
    Poszukuję jakiejś dobrej pasty wybielającej do zębów. Z reguły czym bardziej znana marka tym droższa pasta, co czasem nijak ma się do efektów. Ostatnio śledzę promocje dostępne w , natomiast nie wiem czy pomimo atrakcyjnej ceny będę mogła znaleźć coś dobrego.

  • #2
    Moim zdaniem lepiej unikać takich past. One mogą rysować zęby i przyczyniać się do ich nadwrażliwości.

    Komentarz


    • #3
      Tylko, ze pasty mniej niszczą zęby niż byś poszedł do salonu za zabieg

      Komentarz


      • #4
        Jak dla mnie colgate jest najlepsza. Przynajmniej też świeży oddech

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez miesot Zobacz posta
          Tylko, ze pasty mniej niszczą zęby niż byś poszedł do salonu za zabieg
          Masz rację. Nie ma dobrego rozwiązania.

          Komentarz


          • #6
            Ja często używam tego typu past do zaopatrywania pokoi w muszę przyznać ze całkiem dobrze się sprawdza, ludzie odwiedzający pensjonat są zadowoleni. Jeszce o efektach nie mogę powiedzieć bo biorę ją dopiero 2 miesiące do zaopatrzenia pokoi. Wydaje mi się że wszytko co eko to będzie lepsze niż te pasty napchane sztuczną chemią.
            Ostatnio edytowany przez isko; 20.07.2016, 12:29.

            Komentarz


            • #7
              Ja zawsze biorę colgate wybielający lub repair czy jakoś tak, całkiem nieźle sobie radzi

              Komentarz


              • #8
                A ja odnoszę wrażenie, że takie pasty nie pomagają zbyt na wybielenie zębów. Przynajmniej ja nie zauważyłam u siebie takich efektów.

                Komentarz


                • #9
                  Ja mam podobne wrażenie. Takich past wybielających widać wiele, czasem też nimi myłam zęby, ale czy widziałam jakąś różnicę? Szczerze mówiąc to żadnej.

                  Komentarz


                  • #10
                    One działają, ale na naszą niekorzyść. Ścierają i rysują szkliwo.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie mogę używać tego typu past, mam po nich bardzo nadwrażliwe zęby

                      Komentarz


                      • #12
                        Z tego co słyszałam pasty wybielające wcale nie są takie dobre, a do tego mogą szkodzić zębom. Jeżeli chce się je wybielić, to chyba jednak lepiej udać się do dentysty.

                        Komentarz


                        • #13
                          To prawda. Te pasty niszczą szkliwo.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja teraz używam pasty dla wrażliwych dziąseł. Mam parodontax, ale ma okropny smak.

                            Komentarz


                            • #15
                              Jeżeli chcesz mieć zdrowe zęby to nie używaj

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X