Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ktoś od medycyny estetycznej

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ktoś od medycyny estetycznej

    Hej. Szukam kogoś sprawdzonego zajmującego się medycyną estetyczną. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Czy np. ta jest Waszym zdaniem warta uwagi?

  • #2
    Ja jestem jak najbardziej za medycyną estetyczną, sama myślę nad tym zabiegiem Czas płynie, więc najwyższa pora starać się go zatrzymać

    Komentarz


    • #3
      Znajoma robiła ostatnio . Jest bardzo zadowolona z efektów. Mówiła, że w klinice pani doktor przeprowadzają także zabiegi medycyny estetycznej. Mają bardzo dobre opinie, zerknij na ich ofertę.

      Komentarz


      • #4
        Jest wiele takich osób ale nie ma pewności że nagle coś nie wyjdzie. Ja się staram akceptować swoje ciało

        Komentarz


        • #5
          joannaobidzinska.pl

          Jezeli ktos szuka gabinetu w Warszawie to bardzo polecam . Korzystałam z ich usług nie raz i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest bardzo profesjonalna i miła. Koszty tez nie sa wygórowane. Każdy znajdzie tu cos dla siebie

          Komentarz


          • #6
            Zalezy co chcesz sobie zrobić, ale mogę polecić Ci Klinikę Urody na ich stronie możesz zobaczyć jakie zabiegi wykonują. Ja u nich robiłam sobie makijaż permanentny ale wiem, ze też powiększają usta.

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za wszystkie propozycje

              Komentarz


              • #8
                Ja bym nie ryzykował z medycyną estetyczną. To chyba nic fajnego, nie móc się potem poznać w lustrze.

                Komentarz


                • #9
                  Ja jednak uważam, że zanim zdecydujesz się na taki zabieg, warto chyba najpierw zainwestować w jakieś naturalne kosmetyki

                  Komentarz


                  • #10
                    A znacie może jakiś sprawdzony gabinet w Warszawie? Pytam, ponieważ chciałabym wysłać tam moją mamę na kilka zabiegów korekcyjnych.

                    Komentarz


                    • #11
                      mediart

                      ja co prawda do Warszawy mam daleko, ale mogę polecić świetną i profesjonalną klinikę w Poznaniu usuwałam u nich cellulit, powiększałam usta i piersi i nie mogę na nich powiedzieć złego słowa, są rzetelni i profesjonalni, a ja wyleczyłam sie na zawsze z moich kompleksów

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X