Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nosidełko czy chusta ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Jestem tego samego zdania.

    Komentarz


    • #17
      moja żona nie używała ani jednego ani drugiego.zależy też na pewno o wieku dziecka

      Komentarz


      • #18
        Ja wybralam nosidelko i nie mam zamiaru wracac do zadnych innych rozwiazan. Nasza rodzina lubi roznego rodzaju wypady weekendowe na lono natury .. bez nosidelka jest poprostu ciezko sie przemieszczac po bardziej nierownych terenach. Przydatne jest takze podczas noszenia dziecka gdy musimy gdzies szybko wyskoczyc na miasto .. mozna zaoszczedzic dzieki temu sporo czasu. Co do sklepow to ofert jest naprawde duzo, my zainwestowalismy w nowosc na rynku - nosidelko SaddleBaby Jak na razie brak zastrzezen, zobaczymy jak sprawdzi sie w dluzszej mecie i postaramy napisac o tym w temacie. Pozdrawiamy

        Komentarz


        • #19
          nosidełko, moze mniej wygodne do noszenia, ale chyba lepsze dla dziecka

          Komentarz


          • #20
            W sumie to opinie są różne. Ja akurat jestem za chustą.

            Komentarz


            • #21
              Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia. Nie jestem w stanie pomóc...

              Komentarz


              • #22
                Spotkałem się ze skrajnymi opiniami jeżeli chodzi o chusty. Z jednej strony są opinie, że noszenie malucha w chuście może skutkować skrzywieniem kręgosłupa, a z drugiej strony ponoć pozycja jaką dziecko przyjmuje będąc przenoszonym w chuście jest dla niego wygodna , bo jest zbliżona do pozycji embrionalnej. Radziłbym więc zgłębić temat przed podjęciem decyzji

                Komentarz


                • #23
                  Ja bym ten temat zostawił specjalistom...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X