Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatolog w Lublinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stomatolog w Lublinie

    Ostatnio boli mnie bardzo ząb i muszę niestety odwiedzić dentystę, jakiego polecacie z Lublina? Obił mi się o uszy Multimed, , warto?

  • #2
    Niestety, nie wiem.

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli szukacie dobrego stomatologa z Lublina, zobaczcie sobie gabinet Aldent na Willowej, oni świadczą kompleksowe usługi,
      leczyłem u nich zęby ortodontycznie, od tego czasu jestem ich stałym pacjentem. Leczenie małych ubytków jest praktycznie bezbolesne, dysponują nowoczesnym sprzętem.

      Komentarz


      • #4
        Jestem przekonana, że nie tylko w Lublinie znaleźć dobrego stomatologa. Jeżeli chodzi chociażby o Śląsk, świetnym miejscem jest na pewno Klinika Borczyk w Katowicach . Możemy tutaj bowiem wykonać pełną diagnostykę, a co więcej mamy dostęp do nawet bardzo skomplikowanych zabiegów. Poza tym zawsze pracujący tam stomatolodzy mają świetne podejście do pacjentów.

        Komentarz


        • #5
          W Lublinie działa prężnie prywatny gabinet dentystyczny Dentamed . Proponują też zabiegi specjalistyczne z zakresu implantologii, chirurgii, protetyki czy ortodoncji. Zajrzyj na ich stronę i zapoznaj się z ofertą.

          Komentarz


          • #6
            Ja również chodzę do Aldent i zawsze jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Jakość usług trzymają na bardzo wysokim poziomie więc polecam. Mają bardzo nowoczesny sprzęt.

            Komentarz


            • #7
              Ja chodzę do dentysty na Ametystową i jestem zachwycona. Pani doktor bardzo miła i kompetentna

              Komentarz


              • #8
                Czy możecie polecić dobrego chirurga od wyrywania zębów?

                ________________________________________

                Komentarz


                • #9
                  Jeżeli mieszkacie w Lublinie lub okolicy, to mogę wam polecić . Kilku stomatologów zaliczyłem, zanim trafiłem do nich. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług w tej klinice.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X