Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podróż autokarem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podróż autokarem

    Hej, z jakiej wyszukiwarki przewozów busem lub autokarem korzystacie? Możecie coś polecić?



  • #2
    Ale chodzi ci o busy kursujące regularnie na jakichś konkretnych trasach, czy raczej o wyszukanie firmy, której się zleca przewóz określonej liczby osób z miejsca A do miejsc B? Bo jeśli o to drugie, to u nas w pracy najczęściej korzystamy z oferty tej firmy . Mają konkurencyjne ceny i bardzo fajne autobusy - wygodne (z klimatyzacją, toletą czy nawet barem jeśli się taki zamówi) i bezpieczne. Generalnie działają oni na terenie Warszawy, ale nie ma problemu nawet jeśli zależy ci na zagranicznym kursie. Właściwie obsługują wszystko według życzenia klienta.

    Komentarz


    • #3
      Dotąd nie korzystałem jeszcze z takich wyszukiwarek.

      Komentarz


      • #4
        Ja również nie miałem styczności z czymś takim !

        Komentarz


        • #5
          Ja nie lubię tak jeździć

          Komentarz


          • #6
            Autokarem to ja nigdy nie lubiłem podróżować. Już od autokaru to ja bardziej wole pociągi jednak i nimi jeżdżę własnie.

            __________________________________________________ ____________________

            Komentarz


            • #7
              Ja też rzadko podróżuję w ten sposób. Ale teraz chyba to się zmieni, bo ma bardzo dobrą opcję, a szykuje mi się częste jeżdżenia na trasie Płock-Warszawa.

              Komentarz


              • #8
                Takie rzeczy zawsze sprawdzam po opiniach. Nigdy się na tym jeszcze nie przejechałem.


                ______

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Corrina Zobacz posta
                  Hej, z jakiej wyszukiwarki przewozów busem lub autokarem korzystacie? Możecie coś polecić?

                  Corrina często jeżdżę autokarami, bo dla mnie to duża wygoda. Zawsze korzystam z wyszukiwarki i bilety kupuję za pośrednictwem portalu Mają bardzo dogodne połączenia i atrakcyjne ceny. Warto po znalezieniu od razu zamawiać, bo miejsca szybko znikają. Raz się o tym przekonałam. Chwila moment i już nie było

                  Komentarz


                  • #10
                    Czy mają jakieś akcje promocyjne?

                    ______________________

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X