Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Firmy windykacyjne, komornicy - skuteczność

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Firmy windykacyjne, komornicy - skuteczność

    Słyszałem i czytałem gdzieniegdzie że firmy windykacyjne jak również komornicy mają ogólnie rzecz biorąc, bardzo kiepską skuteczność. Z czego to wynika, jak myślicie? Czy tak łatwo jest ukryć przez dłużnika majątek i dochody czy po prostu sporo dłużników nie płaci nie dlatego że są nieuczciwi ale dlatego że naprawdę nie mają nic? Wiem jednak o wielu długach na przykład za towar zakupiony na krechę od dostawców który przecież został następnie odsprzedany przez dłużnika a on twierdzi ż enic nie ma. No to gdzie te pieniądze za odprzedany towar. ...

  • #2
    Jak ktoś nie ma w ogóle pieniędzy to skąd komornik lub windykator weżnie. Proszę się zastanowić nad tym według mnie.

    __________________________________________________ ___________________________

    Komentarz


    • #3
      Też tak myślę. Dobry komornik robi wszystko, co może według obowiązujących go przepisów. A one jasno określają, jak powinna wyglądać egzekucja komornicza (na możecie przeczytać, jak ona przebiega). Więcej się po prostu nie zrobi - komornik nie jest czarodziejem, który wyciągnie pieniądze z kapelusza.

      Komentarz

      Pracuję...
      X