Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odpowiednie narzędzia do remontu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odpowiednie narzędzia do remontu

    Hej,
    Ostatnio miałam pewien problem podczas remontu. Otóż na własną rękę zaczęłam remontować swój pokój, z początku szło mi bardzo dobrze, lecz podczas gipsowania ściany spostrzegłam się że potrzebuję poziomicy by sprawdzić czy wszystko, jest równe Po sprzęt udałam się oczywiście do internetu, gdzie na stronie znalazłam naprawdę dobrą poziomicę. Teraz gdy już zakupiłam to co trzeba, mogę w spokoju dokończyć swój remont, a potem zabrać się za resztę

  • #2
    Zawsze jak jest remont to powinno się używać bardzo dobrych narzędzi.Bo jak narzędzi nie będzie to będzie bardzo źle.

    __________________________________________________ __________________________________

    Komentarz


    • #3
      Zależy o jaki remont chodzi i co chce się robić, ale przecież narzędzia łatwo kupić w marketach remontowo-budowlanych

      Komentarz


      • #4
        Nie ma co marzyć o sprawnym przebiegu remontu bez odpowiednich narzędzi. Jest to absolutna podstawa. Ostatnio nawet przy zaopatrywaniu się w narzędzia remontowe natrafiłam w sieci na fajny artykuł na temat tego, . Może przyda się komuś kto planuje remont

        Komentarz


        • #5
          Zgadzam się, narzędzia to podstawa, gdy robi się remont. Przykładowo pomyślcie o nitownicach. Tutaj: znajdziecie tekst o ich rodzajach. Sprawdźcie też, do jakich prac może się przydać tego typu urządzenie. Nie jest to sprzęt pierwszej potrzeby, ale warto go mieć.

          Komentarz

          Pracuję...
          X