Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tanie loty - co wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tanie loty - co wybrać?

    Cześć wszystkim.

    Szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego źródła tanich lotów. Czy jesteście w stanie mi coś w tym obszarze tematycznym doradzić? Jakaś jest np. tutaj. Czy jest ona Waszym zdaniem warta uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii

  • #2
    Witam jasne, ze tak rożne linie w różnych dniach mają promocje jak szukasz okazji to super sprawa

    Komentarz


    • #3
      Jest całkiem sporo możliwości, aby znaleźć tanie loty. Wiąże się to różnymi uwarunkowaniami, dlatego dobrze jest znać prawa pasażera, przed zakupem biletu lotniczego.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez niemcy Zobacz posta
        Witam jasne, ze tak rożne linie w różnych dniach mają promocje jak szukasz okazji to super sprawa
        Miałam to samo napisać. Należę do osób, które często szukają okazji.

        Komentarz


        • #5
          Ceny biletów zmieniają się każdego dnia. Więc codziennie należy szukać i sprawdzać nowe oferty.

          Komentarz


          • #6
            Wygląda nieźle ta oferta

            Komentarz


            • #7
              Ja ostatnio poleciałam z Gdańska do Warszawy i z powrotem za jedyne 29 złotych w obie strony. To naprawdę mało, tyle nie zapłaciłabym nawet za busa w jedną strone.

              Komentarz


              • #8
                A ja miłośnikom latania i podrozowania polecam bardzo cikawy artykul o . Byliscie kiedys na ktoryms z nich? Ja bylam w Madrycie i nawet nie mialam wtedy pojecia, ze to jeden z najwiekszych portow lotniczych na swiecie

                Komentarz


                • #9
                  polecam wyszukiwarkę lotów fru.pl. Znajduję tam najtańsze czy też najdogodniejsze połączenia, same sprawdzone linie. Zamawiam tam również hotele. Coraz więcej osób korzysta z portalu, moi znajomi, rodzina. Tu można przeczytać

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Anabella Zobacz posta
                    Ja ostatnio poleciałam z Gdańska do Warszawy i z powrotem za jedyne 29 złotych w obie strony. To naprawdę mało, tyle nie zapłaciłabym nawet za busa w jedną strone.
                    Jestem w szoku. Cieszę się, że o tym napisałaś.

                    Komentarz


                    • #11
                      Loty to jedno, a co w kwestii transferów lotniskowych? Ostatnio słyszałam, że promocje typu są bardzo popularne i opłacalne. To prawda?

                      Komentarz


                      • #13
                        Warto obserwować porównywarkę gdzie są zestawienia wszystkich.

                        __

                        Komentarz


                        • #14
                          Dzięki wielkie za interesujące porady. Z całą pewnością mi się przyda.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X