Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki nocleg w Sopocie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki nocleg w Sopocie?

    Jestem przejazdem w Sopocie, taka trasa tym razem i zastanawiam się czy nie zatrzymać się tu na dwa/trzy dni. w jakim hotelu polecacie? Zależy mi na tym żeby było spokojnie, żeby dało się zrelaksować. Widziałam taki , w internecie ma super opinie i faktycznie wygląda fajnie, co myślicie?

  • #2
    W Sopocie to najlepiej w hostelu. Tak najtaniej. Zwłaszcza w sezonie.

    Komentarz


    • #3
      Poszukaj na wyszukiwarkach noclegów, ja tam znalazłem te i byłem mega zadowolony

      Komentarz


      • #4
        Będąc w Sopocie możesz zatrzymać się w apartamencie, to idealne rozwiązanie zwłaszcza w momencie kiedy podróżuje się z rodziną. Listę dostępnych apartamentów w Sopocie sprawdzisz na stronie

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez eni Zobacz posta
          Będąc w Sopocie możesz zatrzymać się w apartamencie, to idealne rozwiązanie zwłaszcza w momencie kiedy podróżuje się z rodziną. Listę dostępnych apartamentów w Sopocie sprawdzisz na stronie
          Wszystko zależy od tego w ile osób jedziecie i czego oczekujecie. Nocleg w Trójmiescie szczególnie w tym roku to jakaś męczarnia, wszystko pozajmowane a przez booking albo airnb znaleźc to graniczyło z cudem. Oczywiście ważna też jest lokalizacja ( chyba , że bierzecie pod uwagę również Gdynie albo Gdańsk )
          My w tym roku wybraliśmy apartament dla mnie i dla moich rodziców bo za 4 osoby po 200zł. to minimum trzeba liczyć okolice 600zł. za dobę. A z racji tego że byliśmy dłużej niż 7 dni to jeszcze w udało nam się wyrwać zniżkę na apartament 5% a więc pod koniec wyszło bardzo fajnie.
          Apartament blisko centrum, blisko plaży oraz blisko monciaka. Z racji tego że my z mężem lubimy wyjść w Sobotę a rodzice lubią pospacerować wieczorem to było idealne wyjście dla 2 par. Cenowo zamknęliśmy się bardzo fajnie jak na ten okres ( tłok, duże obłożenie ) a i wyjazd udany :-)
          Wszystko zależy od tego - dla ilu osób, za jaką kasę oraz jaki poziom wygód lubicie. A no i lokalizacja! :-) Powodzenia

          Komentarz


          • #6
            Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #7
              sale konferencyjne Gdańsk

              W Trójmieście poza sezonem odbywa się też sporo firmowych konferencji. Jakby ktoś chciał organizować tego rodzaju wydarzenie to sale konferencyjne w Gdańsku znajdziecie przez ten portal:

              Komentarz

              Pracuję...
              X