Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pociągiem do Krakowa?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pociągiem do Krakowa?

    Planuję wyjazd do Krakowa w najbliższym czasie, myślicie że podróż pociągiem to dobry pomysł? Mam zamiar jechać z babcią więc musze pomyśleć o wygodnym środku lokomocji

  • #2
    Oczywiście, ja zawsze jeżdżę pociągami i uważam że to najlepszy środek transportu a czasem nawet najszybszy i najtańszy jeśli skorzystasz z promocji na bilety

    Komentarz


    • #3
      Jeśli nie posiadasz samochodu, to pociąg jest całkiem dobrą opcją. Babcia będzie mogła trochę pochodzić podczas jazdy. Najlepiej wykupić miejscówkę, żeby mieć pewność miejsc siedzących. Ja bardzo często jeżdżę do Krakowa służbowo. Ze względów wygody wybieram jednak podróż autem. Masz już gdzie się zatrzymać? Jeśli nie, to polecam hostel Atlantis Mają rewelacyjną lokalizację pomiędzy Starym Miastem, Kazimierzem i Wawelem. Jak zamierzasz jechać pociągiem, to z dworca głównego do hostelu będziesz mieć dwa przystanki tramwajem. Babcia nie będzie musiała daleko chodzić. Ceny mają bardzo przystępne i pokoje ładne.

      Komentarz


      • #4
        Ja pociągiem bardzo dawno temu nie jeździłem.Teraz będę musiał jechać pociągiem bo inaczej nie dam w ogóle rady.

        ____________________________________________

        Komentarz


        • #5
          Najczęściej podróżuję do Krakowa pociągiem i jest najwygodniej.

          __

          Komentarz


          • #6
            Ja tak samo, pociągiem albo czasami autobusem, ale to już rzadkość

            Komentarz


            • #7
              To całkiem niezły środek transportu.

              Komentarz

              Pracuję...
              X