Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Owoce i warzywa a zęby.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Owoce i warzywa a zęby.

    Hej, mam do Was pytanie, skąd bierzecie informacje na temat tego jakie owoce i warzywa powinno się jeść (lub pić) aby utrzymać zdrowe zęby?
    Ja przemierzając internet natrafiłem na lecz nie jestem pewien co do jej wiarygodności, a co Wy o tym sądzicie?
    Pozdrawiam

  • #2
    ja też nie wiem

    Komentarz


    • #3
      Chyba nie ma takich wytycznych.

      __

      Komentarz


      • #4
        według mnie wielewarzyw niestety źle działa na zęby :/

        Komentarz


        • #5
          Nie wiedziałem, że owoce i warzywa mają z tym coś wspólnego.

          Komentarz


          • #6
            A może warto podpytać znajomych w tej materii? Myślę, że będą w stanie pomóc.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Ząbkownik Zobacz posta
              Hej, mam do Was pytanie, skąd bierzecie informacje na temat tego jakie owoce i warzywa powinno się jeść (lub pić) aby utrzymać zdrowe zęby?
              Ja przemierzając internet natrafiłem na informatorspozywczy.pl lecz nie jestem pewien co do jej wiarygodności, a co Wy o tym sądzicie?
              Pozdrawiam
              Dzięki za świetny informator. O wielu produktach nie miałam do tej pory pojęcia. Staram się codziennie dbać o zęby i jamę ustną. Dwa razy dziennie szczotkuję i do tego używam jeszcze płynu do płukania. Ze swojej strony mogę Ci polecić świetny artykuł o produktach spożywczych, które wywołują nieświeży oddech Mnie osobiście zdziwiły produkty mleczne na tej liście.

              Komentarz


              • #8
                Kiedyś czytałem, że jabłka dobrze działają na zęby, ale nie wiem, ile w tym prawdy.

                Komentarz


                • #9
                  Ja biorę te informacje z własnego ogródka, wiem że wszystko, co tam rośnie jest dobre i zdrowe

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak dla mnie są mega zdrowe.

                    __

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja jem owoce i warzywa z własnego, domowego ogródka, więc wiem, że są dobre

                      Komentarz


                      • #12
                        Warto jeść owoce i warzywa

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X