Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szybkie pożyczki dla firm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szybkie pożyczki dla firm

    Znacie może jakiejś oferty niezbyt wysoko oprocentowanych pożyczek dla firm w pozabankowych firmach pożyczkowych? Z oprocentowaniem rzeczywistym w skali roku nieprzekraczającym powiedzmy 40% w skali roku. provident dla firm ma podobno nawet 100% to z góry informuję, że mnie taka lichwiarska oferta nie interesuje. Chciałbym zakupić trochę wyposażenia do mojego sklepu, a na kredyt bankowy ani na leasing nie mam zdolności.

  • #2
    Wydaje mi się, że najlepiej w tej kwestii na początku zdobyć trochę więcej wiedzy ! Jest to podstawa wszelkich decyzji i ze swojej strony polecam zajrzeć na stronę . Jest to blog w tematyce finansów, który moim zdaniem bardzo dobrze opisuje różne problemy związane również z tematem jakim są pożyczki online ! Mam nadzieję, że blog równiez dla Ciebie będzie pomocny

    Komentarz


    • #3
      Jeśli interesuje was szybka pożyczka to polecam zapoznać się z ofertą firmy tutaj możecie wziąć pożyczkę na dobrych warunkach. Musicie mieć oczywiście stały dochód. Wypełniacie prosty wniosek wybieracie kwotę i dogodne raty. Bardzo proste i wygodne. Pieniądze szybko będziecie mieć na koncie.

      Komentarz


      • #4
        niestety nie znam żadnych takich ofert pożyczek

        Komentarz


        • #5
          Ciekawe porównanie.
          Ostatnio edytowany przez pewsu; 18.12.2018, 21:26.

          Komentarz

          Pracuję...
          X