Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Długa sukienka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Długa sukienka

    Cześć ! Nie znalazłem nigdzie tutaj takiego tematu, więc postanowiłem się założyć i pochwalić się zakupem swojej żony. Powiedziała mi, że śmiało mogę polecać sklep, w którym zakupiła sukienkę więc tak też robie Skorzystała z oferty na stronie i jest bardzo zadowolona. Sam nie byłem przekonany, lecz gdy ją zobaczyłem to nowa długa sukienka stała się moją ulubioną ! Wygląda po prostu oszałamiająco Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z porady !

  • #2
    Przedwczoraj swojej dziewczynie kupiłem bardzo ładną sukienkę. Moja dziewczyna z tej sukienki była bardzo zadowolona.

    __________________________________________________ _______________________________

    Komentarz


    • #3
      Serio? Ja nie chciałabym dostawać sukienek...

      Komentarz


      • #4
        Ja tak samo... Ubranie wolę jednak kupować sobie sama.

        Komentarz


        • #5
          Każda kobieta powinna mieć krótką spódnicę,a nie długą spódnicę według mnie.Moja dziewczyna taką ma i nie narzeka w ogóle.

          __________________________________________________ ________________________

          Komentarz


          • #6
            Ja również zdecydowanie wolę sobie kupować ubrania sama. Mój mąż doskonale o tym wie, dlatego jeżeli chce mi zrobić prezent - kupuje mi po prostu bon podarunkowy do jednego z moich ulubionych sklepów odzieżowych.

            Komentarz


            • #7
              A ja od niedawna choruję na sukienki ze sklepu . Jak podoba wam się tego rodzaju styl?

              Komentarz


              • #8
                W sklepach raczej można znaleźć sporo takich ofert

                Komentarz


                • #9
                  Długie sukienki to te najlepsze.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X