Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki hosting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • heliotop
    odpowiedział(a)
    Dzisiaj oferta jest bardzo zróżnicowana, dlatego też można mieć tani i wydajny hosting. Przykładem jest Hekko - już w najtańszych pakietach można liczyć na wsparcie świetnego supportu, który pomoże rozwiązać nawet trudniejsze problemy

    Zostaw komentarz:


  • heniutek
    odpowiedział(a)
    Tez kiedyś zadawałem sobie takie pytania i próbowałem znaleźć odpowiedź wśród znajomych. Długo się nie udawało. Na szczęście trafiłem na i w końcu udało mi się pozyskać jakieś sprawdzone informacje. Dlatego każdemu z poszukujących polecam to forum.

    Zostaw komentarz:


  • DanielaMT77
    odpowiedział(a)
    A co sądzicie o hostingu od Bo teraz szukam czegoś do siebie i muszę przyznać, że ich oferta najbardziej mnie jak na razie do siebie przekonuje. Nie tylko ze względu na cenę, bo nie ukrywam, ze to jest główny czynnik, którym się kieruje ale także na stabilność i szybkość serwerów co jest również bardzo ważńe

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    To po co się wypowiadasz? ;-)
    Hekko jest wystarczające pod wiele stronek.
    Duży serwis również postawisz normalnie na ich dzielonym.
    Parametry są spoko - ole śmiało przetestuj to.

    Zostaw komentarz:


  • kajety14
    odpowiedział(a)
    Hm... Ja to się na tym kompletnie nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Hekko jest tanie, niezawodny, ma dobry support, a działam u nich od wielu lat. Jak dotąd nie mamy żadnych problemów, solidna usługa z dobrymi parametrami. A wasze oczekiwania to już trochę inna kwestia. Nie wiecie jaki wybrać pakiet, to się konsultujcie z hostingiem. Na pewno doradzą.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Na hostingach się nie znam i zdaje mi się, że najlepiej byłoby zapytać o to kogoś, kto w tych kwestiach się zna i orientuje

    Zostaw komentarz:


  • Sylwa
    odpowiedział(a)
    Firehost, mała kasa, a jednak kawał niezawodnie działającej usługi. Przynajmniej z naszego doświadczenia - zdecydowanie ich polecam.
    Test jest darmowy, można wrzucić swoje serwisy i po prostu ocenić jakość działania, ale raczej żadnych komplikacji się nie spodziewajcie.

    Zostaw komentarz:


  • Samuraj903
    odpowiedział(a)
    Wiedza znajomych w tym temacie naprawdę może być nieoceniona Moim zdaniem warto z niej skorzystać

    Zostaw komentarz:


  • Filkaj
    odpowiedział(a)
    wszystkie hostingi są bardzo podobne do siebie.

    ____________________________

    Zostaw komentarz:


  • Berfin
    odpowiedział(a)
    Ja posiadam obecnie OVH i bardzo sobie chwalę, nie ma się do czego przyczepić.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    re

    Ale nie róbmy jaj ;-) Wystarczy dowolny hosting, nie musi być dedykowany gabinetom ;-) Przecież chodzi tylko o to, aby był stabilny - nic ponadto nie jest potrzebne ;-)

    Zostaw komentarz:


  • Marek_314.pl
    odpowiedział(a)
    Witaj,
    z racji tego, że mamy bardzo szeroki zakres usług, temat hostingu wchodzi w podstawowy pakiet, który oferujemy gabinetom i klinikom.
    Proszę nie traktować mojej odpowiedzi jako spam, natomiast proszę zwrócić uwagę jak często gabinety przepłacają za usługi hostingowe, które jak się okazuje w dalszej kolejności wcale nie należą do stabilnych.

    Zdecydowaliśmy się pojawić na tym forum, ponieważ kilka miesięcy temu zauważyliśmy jak duża jest potrzeba związana z naszymi usługami w branży stomatologicznej.

    Zapraszam do kontaktu bezpośredniego
    [email]Marek@314.pl[/email]
    533 089 400

    Zostaw komentarz:


  • joamin2
    odpowiedział(a)
    Dzięki wielkie za wszelkie porady Na pewno się przydadzą

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Wiem, znam ich, siedzę na tym serwerze od lat, działa niezawodnie, ma porządny support, sama usługa działa szybko.
    A jak chcesz to mogę ci dać kod rabatowy do nich - zresztą masz go na blogu Hekko, można mieć całość dwa razy taniej ;-)

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X