Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki hosting

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MarchewW
    odpowiedział(a)
    Najlepszy hosting www ma Hekko, w tej branży jest to jedna z bardziej znanych firm. Ja u nich wykupiłem hosting na rok z 10 gb przestrzeni, domene dostałem za darmo. Tutaj możecie przejrzeć sobie ich oferte.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Jeśli można wiedzieć - jaki związek ma Twój spam z tematem hostingu?
    Żeby chociaż wspomniał, że sami ten hosting oferujecie, ale nie ma tutaj ani jednego zdania na ten temat.

    Zostaw komentarz:


  • Marek_314.pl
    odpowiedział(a)
    Hosting - zaufaj profesjonalistom.

    Witam serdecznie,
    reprezentuje agencję interaktywną 314.pl, której jeden z działów specjalizuje się we współpracy z gabinetami, klinikami i hurtowniami stomatologicznymi.

    Dla branży stomatologicznej świadczymy następujący zakres usług:
    - Tworzenie specjalistycznych stron internetowych
    - Projektowanie identyfikacji wizualnej - identyfikującej się z innowacyjnością gabinetów
    - Poprowadzenie marketingu internetowego dla gabinetów SEO, SEM
    - Pozyskiwanie nowych Pacjentów
    - Poprowadzenie kanałów Social Media (FB + Instagram)
    - Monitoring opinii Pacjentów w internecie, które dotyczą danego gabinetu

    Od kilku miesięcy praca z branżą stomatologiczną układa nam się w sposób bardzo dobry. Nie mniej jednak wychodzimy z założenia, że ciągle musimy się kształcić i poznawać nowe obszary biznesu, stąd postanowiłem Państwu odpisać.

    Jeśli chcieliby Państwo profesjonalnej porady w temacie hostingu a także jak zoptymalizować serwis www pod kątem nowych pacjentów - prosimy o kontakt.

    [email]marek@314.pl[/email]
    5333 089 400

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Najpierw test Hekko, później porównujcie z innymi. Ogólnie w cenie tego serwera z rabatami, nie ma szans na znalezienie lepszej usługi. Tam od razu macie za darmo certyfikat i domenę - oczywiście wybierając odpowiedni pakiet.

    Zostaw komentarz:


  • KamilaRa
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ciastko10 Zobacz posta
    Dużo jest różnych ciekawych ofert
    Zgadzam się, dużo ofert - jedne mniej, a inne bardziej ciekawe.
    Dla mnie ciekawą ofertą był hosting na webd.pl. Stabilna praca serwerów, dobry kontakt ze wsparciem technicznym. Nie zawiodłam się na nich ani razu. Dziś jest wiele firm świadczących podobne usługi, a więc można lepiej dobrać ofertę względem własnych potrzeb i przekonań.

    Zostaw komentarz:


  • ciastko10
    odpowiedział(a)
    Dużo jest różnych ciekawych ofert

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Raczej średnio masz pojecie o czym mówisz. Odpal hekko, wrzuć takie same skrypty, serwisy, a potem jakiś soft do testowania i wtedy oceń jakość. Już nawet nie wspominam o testowaniu supportu.

    Zostaw komentarz:


  • Sylwa
    odpowiedział(a)
    Nie ma opcji, żeby działało Ci to lepiej niż Firehost - ale to już sobie sami testujcie. Przerabiałem ten temat wielokrotnie, nigdy nic złego się nie działo.
    Największym plusem jest cały czas stabilność. Niby cena niska, a serwer po prostu absolutnie nie zawodzi.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Ale co ty tutaj porównujesz? ;-)
    Przecież hekko to znana w temacie marka, stabilna, a z tego co widzę, to właścicielem tej twojej usługi nie jest nawet firma, więc co my tutaj mamy porównywać?

    Zostaw komentarz:


  • Sylwa
    odpowiedział(a)
    Ale porównaj to sobie do Firehost - będzie i taniej i lepiej. U małych usługi są solidniejsze, bardziej pilnują jakości i porządnego supportu.
    Oczywiście to kwestia oczekiwań jakie macie, ale moim zdaniem to trzeba po prostu jakoś z głową dopasować i wtedy na bank będzie lepiej.
    odradzam totalnie duże firmy.

    Zostaw komentarz:


  • midel
    odpowiedział(a)
    Nie rozumiem. W Hekko, na pewniaku, znanej firmie, macie za 80 zł duży hosting i domenę PL. Po co zatem kombinować po jakichś tam anonimach? Firmach, które są zupełnie nieznane? Nie sądzicie, że to głupota? Tym bardziej, że jakość obsługi też tutaj będzie wyższa. Gdzie logika?

    Zostaw komentarz:


  • Sylwa
    odpowiedział(a)
    Kwestia odpowiedniego budżetu, ale solidny hosting nie musi być drogi. Moje konto na Firehost działa pierwsza klasa od kilku lat. Absolutnie nie ma co stawiać na byle kogo. Jeśli serwer ma być jakościowy to trzeba zapłacić, ale to nie oznacza, że dużo. Darmowe usługi są całkowicie pozbawione sensu.

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    Czytam i widzę, że jeszcze nikt nie wspomniał o hostingu od http://dhosting.pl.
    Moim zdaniem mają korzystne pakiety, rozważam przeniesienie mojej strony i bardzo mi odpowiada darmowa możliwość migracji.

    Zostaw komentarz:


  • katana1
    odpowiedział(a)
    Z płatnych i tańszych polecam linuxpl.com nigdy przez 5 lat nie zauważyłem żadnej niestabilności. Z darmowych nie ma wyboru i nie ma co się pchać więc pierwszy z brzegu: . W przypadku pierwszego jest też świetna pomoc techniczna (nawet w nocy się zdarzało że odpisywali w kilka minut).

    Zostaw komentarz:


  • Sylwa
    odpowiedział(a)
    Masz konto dzielone w Firehost - i wystarczy nawet pod kilka serwisów z ruchem. U mnie wszystko stawiane jest pod WP. Tam masz darmowy test i panel zarządzania do wyboru. Załóż sobie konto, przetestuj i na tej podstawie oceniaj.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X