Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rehabilitacja Kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Tu też jest całkiem - warto zajrzeć

    Komentarz


    • #17
      Dużo zależy od rodzaju kontuzji czy zwyrodnienia ale w rehabilitacji stawu kolanowego dużą role może odegrać odpowiedni stabilizator:

      Komentarz


      • #18
        Bardzo dobrą rehabilitację, i to mówię wam z własnego doświadczenia, znajdziecie w klinice RehaPro na Senatorskiej 20 w Krakowie. Mają tu świetnych specjalistów i najlepszy sprzęt do rehabilitacji więc na pewno szybko wrócicie do poprzedniej sprawności. Mnie udało się to bez problemu!

        Komentarz


        • #19
          Mam to samo zdanie co przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć...

          Komentarz


          • #20
            Witam was. Niedawno przeprowadziłem się do Szczecina i parę dni później przytrafiła mi się dość poważna kontuzja na siłowni, więc szukam specjalistów, którzy pomogą mi przy rehabilitacji. Co możecie mi powiedzieć o ? Czy ktoś z was już korzystał z ich usług? Z góry dziękuję wam za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życze.

            Komentarz


            • #21
              Szukając takiej pomocy możecie również zwrócić uwagę na centrum medyczne z Tychów Jeżeli chodzi o profesjonalną pomoc medyczną, kompleksową pomoc, bo jest tu wiele przychodni, to w tym miejscu na pewno taką otrzymacie. W tym i świetnego, sprawdzonego ortopedę.

              Komentarz


              • #22
                Po takiej lub w czasie rehabilitacji potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Warto zobaczyć za nim do sklepu , gdzie mają spory wybór różnych medycznych propozycji. Każdy znajdzie coś stosownego w różnych sytuacjach w czasie rehabilitacji i po rehabilitacji.

                Komentarz


                • #23
                  Jakie zabiegi mieliście na skręconą kostkę?

                  Komentarz


                  • #24
                    Znajdzie się tam wiele specjalistów.
                    __

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X