Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

meble w gabinetach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • meble w gabinetach

    Nie wiem czy zauważyliście, ale meble we wszystkich prawie gabinetach są zazwyczaj białe, nudne, przygnębiające. Moim zdaniem znaczenie lepsze byłyby takie kolorowe. Przecież w niczym by to nie przeszkadzało a być może działałoby lepiej na psychikę szczególnie dzieci. Co Wy na to?
    Ostatnio edytowany przez mixed; 20.09.2018, 18:41.

  • #2
    Również wolę bardziej nowoczesne meble.

    __

    Komentarz


    • #3
      Zależy w jakim konkretnie miejscu. Nie wszędzie musi być kolorowo.


      _________

      Komentarz


      • #5
        Wydaje mi się, że do gabinetu na pewno przyda się ładne i solidne biurko Sam ostatnio kupowałam do swojego domowego miejsca pracy, korzystając przy tym z oferty na stronie . Bardzo spodobał mi się styl skandynawski i jeśli o mnie chodzi to uważam, że zakup był strzałem w dziesiątkę. Polecam przejrzeć ich propozycje i na pewno znajdziecie również coś dla siebie

        Komentarz


        • #6
          W gabinecie musicie już postawić na specjalne, eleganckie propozycje mebli. Nowoczesny design to postawa w firmowych pomieszczeniach. Są też nawet specjalne dywany, które znalazłem na stronie wykorzystywane np. do biur. Myślę, ze takie dodatki też mogą bardzo fajnie uatrakcyjnić takie wnętrza.

          Komentarz


          • #7
            Ja ostatnio otrzymałam z odzysku bardzo fajną szafę z lustrem. Sama szafa jest w całkiem, ale lustro wymaga wymiany, ponieważ jest pęknięte. Ostatnio czytałem . Co myślicie o takim pomyśle? Mogłbym na takiej szybie umieścić dowolny wzór.

            Komentarz


            • #8
              Dla mnie podstawą w kabinecie są dobre fotele W znajdziesz świetne fotele w różnych stylach i cenach. Z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś, co będzie pasowało do twojego gabinetu

              Komentarz


              • #9
                Przecież to bardzo ważny element. Jeśli nie zadbacie o odpowiednie wyposażenie gabinetu, to ucierpi na tym nie tylko Wasza renoma, ale też Wasi pacjenci. Właśnie dlatego warto zajrzeć do i sprawdzić, na jaką jakość wyposażenia możecie tam liczyć. To ważna kwestia, nie bagatelizujcie tego.

                Komentarz

                Pracuję...
                X