Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co powiecie o sextelefonie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co powiecie o sextelefonie

    Hej. Jak w temacie - macie może o tym jakieś zdanie? Tutaj są i zastanawiam się czy z nich nie skorzystać... Co o tym sądzicie?

  • #2
    Sex telefony to przezytek. Lepiej poogladaj w necie jakies , przynajmniej nie wyczyszcza ci kieszeni, jak gorace linie, gdzie minuta rozmowy kosztuje kilkanascie zlotych, o ile nie wiecej...

    Komentarz


    • #3
      Seks telefon jest dobry dla singli. Moj facet kiedyś tam dzwonił by mu członek pełny stanął ale nie dziwić się, ze to nie działało. potem mu kupiłam erekton fast o podzielam zdanie internautów. nie ma lepszego suplementu na poprawienie wzwodu.

      Komentarz


      • #4
        Co wy ludzie, normalnego życia nie macie?

        Komentarz


        • #5
          Chyba nie mają. Jak dla mnie jest to co najmniej smieszne.

          Komentarz


          • #6
            Jak komus do szczęścia potrzebny.

            Komentarz


            • #7
              Nie wierze, tragedia. Sex telefon po co to komu bylo kiedykolwiek to nie rozumiem... no ale kto co lubi, staram sie nie oceniac.

              Komentarz


              • #8
                Ja już z tego wyszedłem i oceniam ludzi be krępacji.

                Komentarz


                • #9
                  Jak dla mnie straszna głupota. Szczególnie, że dokładnie nie wiecie ile to kosztuje wiec mozecie obudzic sie z masakrycznym rachunkiem. Omijajcie takie rzeczy. Ja mam telefon na karte i doładowuje sobie co jakis czas przez neta ale abonament to przy takich rzeczach moze byc zgubny

                  Komentarz


                  • #10
                    Idę po więcej

                    Samo gadanie to mało. Są portale ogłoszeniowe dla dorosłych, gdzie można znaleźć ciekawe ogłoszenia od zainteresowanych różnymi kontaktami. Zobacz np.:

                    Komentarz


                    • #11
                      Nigdy nie korzystałem i dla mnie to trochę głupota

                      Komentarz


                      • #12
                        Żałosne. Na co komu taki telefon?

                        Komentarz


                        • #13
                          Mnie jakoś nigdy nie pociągało żeby korzystać z takich usług...

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X