Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ubezpieczenie oc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ubezpieczenie oc

    Witam,

    czy ktoś z forumowiczów korzysta / korzystał z ubezpiczenia OC lub inne w AXA Direct?

  • #2
    Ja obecnie znów mam ubezpieczenie OC w AXIE. Dodatkowo mam jakąś ochronę opon czy coś w tym stylu, ale to raczej dla dziewczyny, bo ja to bym sobie sam koło zmienił, ale ona nawet nie odkręci starych śrub.
    W każdym razie ja zawsze kieruję się ceną. Moje pierwsze oc było w AXIE, drugie też, ale jak za trzecim razem policzyli sobie więcej niż od nowego klienta to się zagotowałem. Poszukałem w kalkulatorze tańszej oferty i znalazłem. Ale w tym roku, znów AXA była tańsza, to do nich wróciłem.

    Komentarz


    • #3
      A powiedzcie mi: Czy szkolenia mogłoby jakoś dodatkowo wpłynąć na obniżenie składki OC? A jeśli tak- które towarzystwa to respektują?

      Komentarz


      • #4
        Ostatnio jak kupowałem ubezpieczenie oc to poznałem super sklep z pufami.

        Komentarz


        • #5
          ja tylko korzystam z porównywarek i biorę najtańsze OC. podrzucę ci jeszcze taki artykuł , sobie go poczytaj bo opisuje koszty ubezpieczeń komunikacyjnych

          Komentarz


          • #6
            gdzie dostanę naprawdę dobrą ofertę na OC?

            Komentarz


            • #7
              Naprawdę dobrą ofertę ubezpieczenia OC samochodu to polecam wyszukać na , porównywarka ubezpieczeń samochodowych mubi jest najlepsza z tego co się orientowałam i współpracują z największą ilością towarzystw ubezpieczeniowych. Dlatego tych ofert pojawia się naprawdę dużo przy wyszukiwaniu. Procedura prosta, wpisujesz kilka danych i wszystkie oferty możliwe już się pojawiają.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez abit Zobacz posta
                gdzie dostanę naprawdę dobrą ofertę na OC?
                Patrzac na to jak wiekszosc osob podchodzi do zakupu ubezpieczenia oc to zaczynam zachodzic w glowe. Juz kilka lat temu myslalem, ze stacjonarne biura odeszly juz do lamusa. Sam nie mam z nimi zbyt dobrych wspomnien .. raczej kojarza mi sie z dbaniem o wlasne interesy ale wlasciciela. Na miejscu oczywiscie trzeba czekac w kolejce i tracic czas, a jak juz sie doczekamy to dostaniemy zawrotna liczbe ubezpieczycieli ktora mozna na palcach jednej reki policzyc. Dla mnie to absolutnie nie jest zaden wybor .. bardziej ograniczenie po tym jak poznalem alternatywe. Nie ma co dyskutowac w kwestii tego czy technologia zmienila nasze zycie na lepsze bo fakty mowia wszystko za siebie. Z rozwojem internetu, firmy posiadajace wizje dlugoterminowa juz dawno obmyslily strategie nowego podejscia do klienta. Nadal wiele osob nie zdaje sobie sprawe z faktu, ze ubezpieczenie samochodu mozna znalezc w pare minut korzystac z serwisow typu mFind - Na miejscu mamy kalkulator do ktorego wprowadzamy wymagane dane i po kilku chwilach mozemy przegladac oferty praktycznie wszystkich ubezpieczycieli na rynku. Jak ostatnio korzystalem to bylo ich ponad 60ciu. Na mnie takie liczby robia wrazenie .. nareszcie mam wolnosc wyboru

                Komentarz


                • #9
                  A może coś z będzie ok? Co sądzicie na ten temat?

                  Komentarz


                  • #10
                    W sprawie ubezpieczeń dodatkowych jak assistance samochodu polecam zajrzeć na stronkę . To bardzo dobra porównywarka, prosta w obsłudze, kwestia kilku minut by sprawdzić jak kształtują się ceny i wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenie

                    Komentarz


                    • #11
                      Dobre mają mniej znane firmy, które nie wydają pieniędzy na reklamę, takie jak TUI czy HDI.

                      Komentarz


                      • #12
                        ja tylko korzystam z porównywarek i biorę najtańsze OC.

                        Komentarz


                        • #13
                          Skontaktuj się z . Znajdą najlepszą ofertę OC dla Ciebie. Polecam

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X