Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Która lodówka?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Która lodówka?

    Hej wszystkim. Mebluję właśnie nowe mieszkanie i stoję w martwym punkcie jeśli chodzi o kuchnię. Nie wiem, jaką lodówkę wybrać - jak myślicie, czym się kierować? Na pewno wybiorę którąś z tych Tylko którą?

  • #2
    To zależy jaki budżet i czy oczekujesz od lodówki wielu bajerów.

    Komentarz


    • #3
      Lodówka typu side by side jest świetna, ale po pierwsze trzeba mieć dużą kuchnię, a po drugie dużo kasy

      Komentarz


      • #4
        No i nie u każdego się sprawdzi. Ja nie trzymam zbyt wielu rzeczy w lodówce.

        Komentarz


        • #5
          Ja polecam sprzęt Samsunga. Co mam z tej firmy to działa latami. Co jest innej np zmywarka Ariston to już po 3 latach zaczyna się psuć. Identycznie z piekarnikiem Amica.

          Komentarz


          • #6
            Jestem tego samego zdania. Mam wiele sprzętów Samsunga i jestem zadowolona. Sprawdza się też u mnie BEKO.

            Komentarz


            • #7
              Jeśli rozglądacie się za , to musicie zajrzeć na stronę sklepu internetowego Zadowolenie.pl. Jestem pewna, że tam znajdziecie sprzęt, który będzie odpowiadać Waszym potrzebom. I pewnie nawet nie zapłacicie za dostawę.

              Komentarz


              • #8
                Do swojego Boscha zamawiałem podzespoły po kilku latach , niestety awaria. Wcześniej byłem zadowolony, wszystko było w porządku. O mogę napisać, żę są na wyciągniecie ręki i cenowo przybliżone do innych marek.

                Komentarz


                • #9
                  Ja bym przede wszystkim przejrzała różne oferty, żeby przekonać się, który sprzęt byłby dla mnie najlepszy, no i po jakiej cenie. W przypadku lodówek myślę, że warto przejrzeć takie porównywarki: , a są one bardzo wygodną opcją, bo mamy tu różne marki do wyboru, możemy je przejrzeć, zobaczyć w jakich sklepach są do znalezienia oraz po jakich cenach występują.

                  Komentarz


                  • #10
                    Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb...

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X