Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Catering w Warszawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Catering w Warszawie

    Cześć wam. Poszukuję jakiegoś dobrego cateringu dietetycznego na terenie Warszawy... Czy na przykład tego typu będzie ok? Co na ten temat myślicie?

  • #2
    Jak cenowo to wygląda?

    __

    Komentarz


    • #3
      Ostatnio słyszałam, że dieta na zamówienie ze strony: to całkiem niezła opcja. Mają oni swoje siedziby na terenie Warszawy i Krakowa, więc może akurat komuś z Was te namiary się przydadzą. Moja koleżanka korzystała z ich usług i była zadowolona. Taka dieta pudełkowa to niesamowita wygoda - oprócz pozbycia się obowiązku gotowania mamy już dokładnie wyliczone kalorie, więc można łatwo zrzucić kilka zbędnych kilogramów

      Komentarz


      • #4
        W Warszawie catering zawsze jest bardzo ciekawy.Wiem o tym bo sam na taki catering od bardzo dawna chodzę i jestem zadowolony.

        __________________________________________________ __

        Komentarz


        • #5
          ja osobiście zamawiam z innego, może spr czy dowożą mogę polecić

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem jak w Warszawie ale w Szczecinie najlepsze oferuje .

            Komentarz


            • #7
              Firmy cateringowe obsługujące przekąski serwują różne potrawy, począwszy od nadziewanych jaj , quesadillas cubano, chipsów pita, paluszków z kurczaka, ricotta bruschetta, potraw z kraba, czekoladowego fondue i wielu innych. Wiele firm cateringowych zajmujących się gastronomią opracowało smaczne i smaczne przekąski imprezowe, z których goście z pewnością będą cieszyć się i zapamiętają je długo po zakończeniu imprezy:



              Komentarz


              • #8
                Co dobrego zamawiacie na imprezy firmowe? Chcielibyśmy zamówić coś nietypowego.

                Komentarz

                Pracuję...
                X