Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opaska elastyczna na kostę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • opaska elastyczna na kostę

    Cześć,
    Kupujecie sobie np ochroaniacze do różnego rodzaju sportu np piłki nożnej czy siatkówki ochraniacze? Ja statnio mam często zwichniętą kostkę i nie mogę tego doleczyć . Jak już sobie raz coś zrobiłem to teraz co jakiś czas odczówam ból. Lekarz mi kiedyś zalecił abym kupił specialną opaskę na kostkę ale mimo tego ból nie przechodzi... Bardzo lubię grać w piłke jednak ta dolegliwość mi przeszkadza a ostatnio coraz bardziej możę znacie jeszcze jakieś opaski które są lepszej jakości niż ta?
    Na pewno znajdą się tutaj osoby które miały coś zwichnięte i mogą coś doradzić czekam na wasze opinie

  • #2
    Warto wydać na nią trochę więcej, bo te tanie nie spełniają swojej funkcji.

    Komentarz


    • #3
      Nie uprawiam sportu

      Komentarz


      • #4
        tutaj można kupić w dobrej cenie opaskę elastyczną, która jest polaryzatorem torsyjnym, bardzo fajnie działa

        Komentarz


        • #5
          Ja popieram w 100% mojego poprzednika. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi...

          Komentarz


          • #6
            A ja myślę, że bez konsultacji ze specjalistą nie powinno się działać na własną rękę. Na przykład i zainteresować się metodami leczenia bólu które są szeroko praktykowane.

            Komentarz


            • #7
              Ja się zdecydowanie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć z jego wypowiedzi

              Komentarz


              • #8
                Ja pamiętam miałem przy skręceniu stabilizator a później nie korzystałem z tych opasek i było okej

                Komentarz


                • #9
                  Znakomicie! Dzięki wielkie za sprawdzone porady! Jestem pewien, że mi się one przydadzą Z całą pewnością

                  Komentarz


                  • #10
                    A nie lepiej odwiedzić lekarza niż samemu stosować takie specyfiki?

                    Komentarz


                    • #11
                      Akurat to nie jest żaden specyfik kołku tylko sprawdzona i bezpieczna rzecz - przecież nie jest to to kolejna chemia którą w siebie na co dzień wciskamy, tutaj mamy konkret i do tego taki konkret który działa :P.


                      ____________

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X