Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dyskretna pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dyskretna pomoc

    Mam od jakiegoś czasu problemy z nadużywaniem alkoholu. Zastanawiam się, jak sobie pomóc, to głównie przez stresy związane z pracą. Myślę o zastosowaniu wszywek, widziałam takie na , czy ktoś z was stosował?

  • #2
    Jakoś ciężko uwierzć mi w esperal. Niektórzy nawet sami potrafią go sobie wyciągnąć jak są na głodzie.

    Komentarz


    • #3
      esperal jest nieskuteczne neistety ...

      Komentarz


      • #4
        Ja stosowałam i w moim przypadku dało bardzo pozytywne efekty. Wykonywany zabieg miałam w Klinice

        Komentarz


        • #5
          No to super, że się udało jakiś efekt uzyskać.

          Komentarz


          • #6
            A ja słyszałem, że bardzo skutecznie leczą alkoholizm w ośrodku . Może więc warto zgłosić się własnie do nich po fachową pomoc?

            Komentarz


            • #7
              W tym całym wątku zauważyłem trzy bardzo dobre porady.Może nawet z nich skorzystam jak będę miał wolny czas.

              __________________________________________________ __________________________

              Komentarz


              • #8
                Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie tematycznym... Nie będę w stanie pomóc...

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez vorur20 Zobacz posta
                  Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie tematycznym... Nie będę w stanie pomóc...
                  To po co się wypowiadasz? Żeby wkurzać ludzi?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X