Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Masaz relaksujący

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Masaz relaksujący

    Po nieprzyjemnych doświadczeniach u dentysty najlepiej wybrać się na , który zagwarantuje Ci relaks i odpoczynek.

  • #2
    Masaż przyjemna rzecz, szczególnie po ciężkim dniu pracy Sam n takie chodze, tylko bardziej lecznicze

    Komentarz


    • #3
      Sam chodze na masaże czasami Jak dla mnie to dobry sposób na odprężenie

      Komentarz


      • #4
        Ostatnio mam tyle stresów, że taki masaż zdecydowanie by i się przydał.

        Komentarz


        • #5
          masaż

          jest błogosławieństwem, jeśli wykonywany jest przez profesjonalistę. Moim zdaniem mężczyźni mają większą siłę i są lepszymi masażystami niż kobiety, chociaż są też wyjątki.

          Komentarz


          • #6
            Kiedyś byłam na masażu, który wykonywała kobieta i zrobiła go rewelacyjnie. Tak więc moim zdaniem bez znaczenia czy masaż wykonuje kobieta czy mężczyzna, ważne są po prostu umiejętności osoby, która masaż wykonuje. Myślę, że każdemu od czasu do czasu przyda się masaż relaksacyjny

            Komentarz


            • #7
              Też mi się wydaje, że płeć nie ma znaczenia. Liczą się umiejętności.

              Komentarz


              • #8
                Ja już dawno nie byłem. Trochę szkoda pieniędzy

                Komentarz


                • #9
                  Masaże to naprawdę super sprawa, ale ogólnie nie mam na to czasu, a i pieniędzy też nie bardzo, choć chętnie bym skorzystała.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja mogę polecić w Akademii Masażu Karuna - miałam przyjemność zrobić taki kurs. Po co ? W sumie takie marzenie zawsze miałam by nauczyć się masażu

                    Komentarz


                    • #11
                      Moj mąż chodził na masaże ponieważ był spięty mobbingiem w pracy. Niestety nawet podczas seksu był widoczny ten stres ponieważ Adam dochodził po 2-3 minutach. Masaże go rozluźniły a erekton fast pozwolił nam na dłuższy błogi stosunek.

                      Komentarz


                      • #12
                        To jest właśnie to, o czym chciałam się dowiedzieć. Co do masażu - ja chętnie bym się na taki wybrała.

                        Komentarz


                        • #13
                          U mnie w mieście jest , która oferuje rewelacyjne zabiegi na twarz. Po prostu człowiek się czuje jak w raju, polecam.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X