Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wczasy ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie na wczasy ?

    chcielibyśmy wybrać się z dziećmi i znajomymi na Kaszuby. Szukamy jakiegoś godnego polecenia miejsca , może macie jakieś sprawdzone. Jedziemy sporą grupą także najlepiej domek . wypatrzyłam takie domki jak wam się podobają ? Byliście tam może ?Ponoć Kaszuby są piekne

  • #2
    Cześć. Te domki wyglądają suuuper. Polecam Kaszuby, to piękny region <3

    Komentarz


    • #3
      Ja w tym roku wybieram się na wczasy do słonecznej Grecji

      Komentarz


      • #4
        A może warto zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem w ten sposób można oszczędzić sobie wielu trudność i problemów.

        Komentarz


        • #5
          Ja już pojechałbym trochę na północ i skończył z urlopem nad Bałtykiem

          Komentarz


          • #6
            Myślę że Kaszuby to bardzo fajne miejsce

            Komentarz


            • #7
              W tym roku byłam na no objazdówce. Najbardziej podobało mi się w Włoszech.

              Komentarz


              • #8
                Wybór miejsca zależy od preferencji i zasobności, ja we wrześniu wybieram się na kilka dni do Ustronia-Zdrój.

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo interesujące są te porady Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja polecam w Polsce, 3 miasto, mazury albo zakopane. Jeśli chodzi o zagraniczne wczasy to w 100% polecam Grecję

                    Komentarz


                    • #11
                      Na wczasy polecam kierunek Sardynia. Cudowne domki, niedaleko pole . Piękne widoki i nie chce się wracać do domu.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja w tym roku wybieram się prawdopodobnie do Hiszpanii. Uwielbia klimat tego kraju, jedzenie i plaże! Właśnie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty wakacyjnej.


                        ___________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          Hiszpania super sprawa. Generalnie miejsca gdzie jest ciepło, można liczyć na przepiękne plaże no i oczywiście przy okazji większe miasta, które koniecznie trzeba zwiedzić to z pewnością bardzo dobry pomysł na wakacje. Myślę, że tak samo bardzo dobrym kierunkiem wakacyjny będą Włochy. Sprawdźcie sobie tu jak stoją bilety do Mediolanu na Znajoma była właśnie w tym mieście i była zauroczona. Jedyny minus takich miast to oczywiście tłumy ludzi, ale na to trzeba się już niestety przygotować.

                          Komentarz


                          • #14
                            Bardzo lubię nasze morze, jest piękne

                            Komentarz


                            • #15
                              Na wakacje w tym roku wybrałem się na warsztaty tantry. Były różne atrakcje jak , warsztaty miłości i wiele innych. Generalnie było super i w przyszłym roku też lecę z żoną

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X