Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odszkodoe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odszkodoe

    Czy korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy która odkupuje szkody? Pytam ponieważ otrzymałem zbyt niskie odszkodowanie po tym jak zostałem potrącony przez auto. Znajomy polecił mi żebym wszedł na [/U][/FONT][/COLOR][/URL]. Jeżeli macie jakieś doświadczenie z takimi firmami to proszę o informacje.

  • #2
    Nope, nie miałam takiego powodu

    Komentarz


    • #3
      Jak na ten moment nigdy nie miałem okazji z tego korzystać.

      __________________________________________________ ____

      Komentarz


      • #4
        Na szczęście nie miałam okazji, by z tego korzystać. Zastanawiam się też co można by zrobić aby tego rodzaju zdarzeń było mniej.

        Komentarz


        • #5
          Może jakieś dodatkowe kursy dla kierowców? Coś w rodzaju , albo jakiegoś podobnego szkolenia?

          Komentarz


          • #6
            Mi się wydaje, że zdecydowanie warto rozeznać się w tym temacie w Internecie. Powinno być to bardzo dobre rozwiązanie.

            Komentarz


            • #7
              Ja się całkowicie zgadzam z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć...

              Komentarz


              • #8
                Jasne, że tak w internecie jest pełno porad jak poradzić sobie w każdej praktycznie sytuacji Ja tak znalazłam bardzo fajną stronkę od odszkodowań w Anglii. Jeżeli ktoś z was miał wypadek na terenie UK to powinien tam się zgłosić. Mają oni bardzo dużą skuteczność i działają na zasadzie no win no fee, czyli w przypadku gdy nie wygrają sprawy to nie płacicie nic za ich usługi

                Komentarz


                • #9
                  Ja nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X