Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odszkodowanie a wypadek samochodowy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odszkodowanie a wypadek samochodowy.

    Dzień dobry forumowicze! Brałam niedawno udział w wypadku samochodowym, dość poważnym. Paru znajomych wspominało o firmie: , która za symboliczną prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie z ubezpieczalni. Miał już ktoś doświadczenie z usługami tego typu? Czy naprawdę mówią gdzie iść, co zrobić i zajmują się całą dokumentacją?
    Ostatnio edytowany przez kropelka; 17.08.2018, 09:45.

  • #2
    Nieprzyjemna sytuacja, szczerze współczuje. I swoją drogą zastanawiam się co moglibyśmy jako kierowcy zrobić, aby takich zdarzeń było mniej? Myślicie, że udział w kursach typu na bardziej masową skalę miałby sens?

    Komentarz


    • #3
      Driving academy to spoko sprawa. W pewnych sytuacjach na drodze czuje sie niepewnie i rozważam czy by się w tej sposób nie doszkolić

      Komentarz


      • #4
        Ja poszłam po prostu do adwokata kiedy ubezpieczalnia sprawcy się migała od zapłaty. Korzystałam wtedy z i załatwili sprawę szybko kilkoma pismami. Koniec końców dostałam więcej niż się spodziewałam.

        Komentarz


        • #5
          No niestety firmy czasami nie są aż tak bardzo chętne do wypłacania odszkodowania. Jeżeli też na taką sytuacje traficie to może warto zapoznać się z ofertą firmy Oni akurat pomagają w takich sytuacjach i to z bardzo wysoką skutecznością. W ich przypadku należy zgłosić się jeżeli wypadek, w sumie dowolny, zdarzył się na terenie Anglii

          Komentarz


          • #7
            Ja korzystałem z usług kancelarii Danielewicz w Opolu gdy potrzebowałem windykować odszkodowanie. Tu macie jej stronę może się przyda . Ma duże doświadczenie i wiedzę i w sprawach windykacyjnych jest najlepsza

            Komentarz


            • #8
              Pomogła wam ta kancelaria? Udało się załatwić ugodę?

              Komentarz


              • #9
                Ja też ostatnio miałem taką niemiłą przygodę. Skorzystałem z usług firmy która pomaga odzyskać odszkodowanie z ubezpieczalni i mogę polecić takie rozwiązanie. Wszystko przeszło bezproblemowo. Niestety moje auto było w tak złym stanie iż musiałem go zezłomować. Podsyłam link może się przyda z tego co wiem firma prowadzi również

                Komentarz


                • #10
                  Warto wiedzieć i znać czynniki, które mogą zmniejszyć naszą czujność i narazić nas na niebezpieczeństwo (wypadki drogowe). Te zagadnienia w przystępny sposób opisane są w podręczniku Vademecum bezpiecznej rodziny Polecam, tym bardziej, że nasza wiedza na temat tego typu zagrożeń i niebezpieczeństw jest nikła, niemalże zerowa.

                  Komentarz


                  • #11
                    EuCO pomaga poszkodowanym w wypadkach. Oni na początku nie pobierają żadnych opłat. Tylko odciągają sobie prowizję jak odzyskają odszkodowanie, więc jest to ok.

                    Komentarz


                    • #12
                      Wypadki to zawsze przykre wydarzenia. Dlatego warto się ubezpieczać i mieć namiary na sprawdzony warsztat. Dobrze jest także stale poszerzać wiedzę i być na bieżąco z tymi tematami.

                      Komentarz


                      • #13
                        Szczerze mówiąc to ja nie znam się za bardzo na odszkodowaniach.

                        Komentarz


                        • #14
                          NO to trzeba się starać o odszkodowanie

                          Komentarz


                          • #15
                            Chwila nieuwagi i kłopoty gotowe. Jeśli uważasz, że należy się odszkodowanie skontaktuj się z poznańską kancelarią prawną eventum, która od 12 lat zajmuje się dochodzeniem odszkodowań. Prawnicy zajmą się sprawą profesjonalnie czego efektem będzie możiwie najwyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X