Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stojak czy wieszak?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stojak czy wieszak?

    Zastanawiam się, czy lepiej będzie kupić na rowery w piwnicy stojak czy może wieszaki? Można taki wieszak nawet na suficie umieścić. Chyba praktyczniejszy ze względu na miejsce. Co myślicie o takich
    Ostatnio edytowany przez merkan; 08.07.2016, 21:07.

  • #2
    Uważam, że lepszym rozwiązaniem są wieszaki. Z własnego doświadczenia wiem, że pozwalają na zaoszczędzenie sporo miejsca.

    Komentarz


    • #3
      Stojak jest wygodniejszy w użyciu, w sytuacji kiedy starcza miejsca to właśnie wybierz to rozwiązanie.

      Komentarz


      • #4
        Mi się wydaje że wieszaki są o wiele lepsze, sami z nich korzystamy. No ale oczywiście kwestia gustu i miejsca w domu.

        Komentarz


        • #5
          re

          Też bym postawił na wieszak. Dużo więcej przestrzeni i jest to praktyczniejsze rozwiązanie.

          Komentarz


          • #6
            Myślę,że wieszak jest bardziej praktyczny. Jedynym minusem mogą być dziury w ścianie.

            Komentarz


            • #7
              Też jestem za wieszakiem. Oszczędność miejsca.

              Komentarz


              • #8
                Również jestem za wieszakiem - to chyba bardziej praktyczne rozwiązanie. Możesz przy okazji przejrzeć tutaj wieszaki do przedpokoju. Jestem pewna, że coś Ci wpadnie w oko.

                Komentarz


                • #9
                  Chyba wieszak rzeczywiście lepszy. Praktyczniejsze zagospodarowanie miejsca to ważna rzecz

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie najlepiej sprawdza się wieszak. Wszystko zajmuje o wiele mniej miejsca

                    Komentarz


                    • #11
                      a musisz w piwnicy? nie możesz powiesić w domu?

                      Komentarz


                      • #12
                        Pewnie nie ma na to miejsca miejsca. Choć ja też wolałabym trzymać takie rzeczy w domu.

                        Komentarz


                        • #13
                          A ja wolę w piwnicy. Po co do domu wwozić tyle brudu?

                          Komentarz


                          • #14
                            Tylko jak często jeździmy na rowerze to bez sensu schodzić po niego co chwilę do piwnicy. Nie sądzisz?

                            Komentarz


                            • #15
                              U mnie rowery są przechowywane w garażu i powiem szczerz, że od dłuższego czasu rozważam skorzystanie z takiej opcji ja . Jednak dzięki nim można zachować większy porządek, a i same rowery są znacznie bardziej bezpieczne, niż gdyby były klasycznie podparte stopką. Poza tym na pewno tego typu wieszaki nie zajmują tak dużo miejsca jak stojaki, bo jednak rowery zawieszamy na ścianie. Wobec tego sama zdecydowanie stawiam na wieszaki.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X