Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stringi czy zwykłe?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Istotnie, dobór stroju zależy od okazji oraz miejsca w które zamierzamy się udać. Do stringów na pewno będą pasować , ale to wg Twojego uznania czy chcesz wyglądać atrakcyjnie dla mężczyzn.

    Komentarz


    • #17
      Dziołchy, wy to macie problemy...

      Komentarz


      • #18
        No mają mają, ale w sumie to wszystko dla nas lub może większość. W każdym razie wracając do tematu bielizny to ostatnio postanowiłem zrobić swojej partnerce mały prezent i zakupiłem biustonosz samonośny ze strony , powiem Wam, że nigdy wcześniej nie widziałem swojej dziewczyny tak szczęśliwej. Skusił mnie do tego opis biustonosza, z którego wynikało, że można mieć biust pod pełną kontrolą i rzeczywiście pytając Natalii tak jest ! Wydaje mi się, że to rozwiązanie jest naprawdę godne polecenia ! Szczególnie w sezonie na sukienki

        Komentarz


        • #19
          Myślę że jesli czujesz się komfortowo to jak najbardziej

          Komentarz


          • #20
            Wszystko zależy od okazji Na pewno na randke lepiej nie ubierać zwykłych, dużych majtek, nigdy nie wiadomo jak to się może skończyć:P Stringi będą bezpieczniejszą opcją. A kto wiem, może i stroje erotyczne od będą przydatne przy takiej okazji Ja w swojej szafie chowam dwa komplety na takie szczególne okazje

            Komentarz


            • #21
              Trudno mi jakoś uwierzyć, żeby stringi naprawdę były wygodne.

              Komentarz


              • #22
                Ja osobiście jestem fanką stringów i mam ich w szafie najwięcej. Wiele bardzo fajnych modeli kupiłam w sklepie To polska bielizna wysokiej jakości w dobrej cenie i bardzo seksowna.

                Komentarz


                • #23
                  Ja uwielbiam stringi i mój facet również


                  _____________________
                  Szukasz pralki zobacz koniecznie sklep

                  Komentarz


                  • #24
                    w czym będzie ci lepiej

                    Komentarz


                    • #25
                      hej ja zazwyczaj wybieram stringi, a jeśli chodzi o staniki to wole koronkowe i cienkie modele, od kiedy poprawiłam wygląd swojego biustu za pomocą sposób z nosze efektowną bieliznę

                      Komentarz


                      • #26
                        Wszystko zależy do jakiego stroju. Na codzień nosić stringi to mało komfortowe, ale czasem do stroju pasuje tylko taki krój majtek. Także warto mieć w szufladzie kilka awaryjnych sztuk na każdą okazję. Polecam .

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X