Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Notariusz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Notariusz

    Witam
    Postanowiłem rozwieść się z moją żoną, coraz częściej kłócimy się o finanse oraz jest nie odpowiedzialna podczas opieki nad dzieckiem. Szukam notariusza z okolic Gdyni mogącego pomóc mi przy podziale majątku. Jak na razie znalazłem tego: kogoś jeszcze polecić? Z góry dziękuję.
    Ostatnio edytowany przez Ralal; 12.08.2020, 10:32.

  • #2
    Hej.

    Mieszkam w Katowicach i mam do rozwiązania pewną sprawę spadkową. W związku z tym poszukuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego notariusza działającego na terenie Katowic... Czy jesteście może w stanie coś polecić i doradzić w tym obszarze tematycznym?





    Moi znajomi dość często polecali tę ofertę Co o tym myslicie? Czy warto z niej skorzystać? A może znacie jeszcze kogoś wartego polecenia? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie. Z całą pewnością przydadzą mi się one

    Komentarz


    • #3
      Warto popytać znajomych, sprawdzony notariusz to podstawa. Ja mogę polecić kogoś jedynie z Częstochowy

      Komentarz


      • #4
        Jaki jest koszt takiego notariusza?

        Komentarz


        • #5
          Polećcie porzadnego notariusza z Kielc, bo nie wiem co zrobić ze spadkiem

          Komentarz


          • #6
            Z Kielc w sprawach spadkowych bardzo dobra jest Pani Karolina Gajek, genialna kobieta, profesjonalna, ja już wcześniej korzystałam z jej usług i byłam w szoku, że pouczenie stron jest leży w kompetencjach notariusza, podobało mi się również to, że przy sprawie spadkowej wytłumaczyła mojej babci wszystko jak należy. Podejście do ludzi ma niesamowite

            Komentarz

            Pracuję...
            X