Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Torba czy neseser?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Torba czy neseser?

    Idę do nowej pracy, wymagają ode mnie eleganckiego wyglądu, wszystko na tip top, zastanawiam się czy lepszym wyjściem będzie dla mnie jakiś neseser na wszelkie dokumenty czy może torba? Widziałem fajne skórzane w internecie i jako że młody jeszcze jestem wolałbym torbę, co myślciie? wypada czy nie? O tego typu jak

  • #2
    Obie opcje mogą być bardzo eleganckie, więc wybierz najlepiej to co Ci odpowiada. Gdybym to ja miała podejmować taką decyzję to zdecydowałabym się na torbę.

    Komentarz


    • #3
      Racja, obie wydają się być dobre, a powinno się wybrać to, co będzie dla nas wygodniejsze.

      Komentarz


      • #4
        Według mnie elegancki neseser będzie odpowiedni dla Ciebie

        Komentarz


        • #5
          Ja jestem zwolennikiem torby na ramię, jest to dla mnie najwygodniejsze.
          _________________
          Ostatnio edytowany przez robbessko; 24.11.2016, 13:40.

          Komentarz


          • #6
            Ja od zawsze mialem torbe czy to na treningi czy na uczelnie dlatego sie do niej przyzwyczailem i nie zamienie na cos innego.

            Komentarz


            • #7
              osobiście wybrałabym torbę, dlatego, że jest dla mnie poręczniejsza



              ___________

              Komentarz


              • #8
                Jeśli interesują Was , to polecam zajrzeć do sklepu RoyalPoint.pl. Ja ostatnio zamówiłam tam torbę dla męża i był bardzo zadowolony

                Komentarz


                • #9
                  Jestem za praktycznością więc dla mnie sprawdza się zawsze torba.

                  __

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja chyba wolę torbę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli zależy Ci na czymś co jest wyjątkowo trwałe i na dodatek eleganckie to na pewno znajdziesz to na . Ich rzeczy są niezwykle szykowne i wykonywane ręcznie, więc nie ma mowy o masówce Wszystko z doskonałej jakości materiałów, aby zachwycać i zadowolić każdego z klientów. To ważne, aby mieć rzeczy z których jesteśmy zadowoleni i będą służyć nam dłuuuugie lata Koniecznie wejdź na ich stronę i zobacz jak to wygląda!

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X