Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usługi kurierskie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usługi kurierskie

    Czy korzystacie moze czasem z usług kurierskich? Jestem ciekaw waszych opini na tenat pracy kurierów. Z jakimi zachowaniami sie spotkaliście? Co wam sie podoba a co nie koniecznie jest fajne?

  • #2
    Jana usługi kurierskie nie narzekam. Generalnie mam firmę, jak zamawiam kuriera to zwykle do , mam sklep rowerowy. Klienci zawsze mają paczkę na czas, nie miałem reklamacji o uszkodzeniach. Kurier zawsze terminowo odbiera ode mnie zamówienie. Co do dostarczenia, gdy klienta nie ma umawia się już we własnym zakresie.

    Komentarz


    • #3
      niestety prawie zawsze jest jakiś problem, przynajmniej ja mam takie doświadczenia. raz to był w ogóle hit, czekałem cały dzień od rana na kuriera, wyszedłem raz tylko na 15 min z psem. kurier nie przyjechał, a była już 17, wiec dzwonie a pan mowi ze był, ale nikogo nie było. nie zatelefonował by zapytać kiedy bede itp. (jeśli faktycznie był to przecież wróciłbym od razu), jak mu powiedzialem że dziwne bo cały dzien jestem w domu i niech powie o której był, to stwierdził że zaraz bedzie znów w okolicy to mi podwiezie jeszcze raz.... bez komentarza. a tak to zawsze nietrzymanie się godzin, które podają w smsie, nie wydawanie reszty "bo nie mam" itp. niestety poczta nie oferuje nic lepszego, więc trzeba to znosić....

      ______________________

      Komentarz

      Pracuję...
      X