Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem adwokat ale jaki?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem adwokat ale jaki?

    Witajcie!

    Ostanim problemem moim w życiu jest zerwanie umowy z ubezpieczycielem inwestycyjnym niestety nie stać mnie na to ubezpieczenie, ponieważ nie mam tyle kasy, by płacić. Chciałbym całkowicie zrezygnować, ale nie chciałbym tracić całego wkładu jak by się dało to chociaż cześć większą odzyskać. Zdaje sobie z tego sprawę, że to nie będzie łatwa sprawa więc pomyślałem, że takie forum jak te mi pomoże;/ Może tez jakieś konsultacje prawne albo coś w tą deseń? Macie może kogoś sprawdzonego? Może coś na necie jakiś adwokat, który jest dobrze ogarnięty?;/

  • #2
    Witaj! Wszystko zależy od tego, gdzie poszukujesz adwokata, bo niestety tego nie zawarłeś w swojej wypowiedzi. Ja rodowity Warszawianin mogę polecić dla Ciebie jedynie warszawską kancelarię Pani Anny Błach. Najlepiej zapoznać się ze stroną kancelarii i poczytać o podobnych sprawach. Ogólnie mówiąc rezygnacja z ubezpieczenia, a co za tym idzie opłata likwidacyjna nieraz jest dużym obciążeniem i bez pomocy prawnika ciężko cokolwiek negocjować. Powodzenia.

    Komentarz


    • #3
      Można też poszukać w sieci i poczytać opinie o danym adwokacie.

      Komentarz


      • #4
        Warto poszukać sprawdzonej kancelarii z okolicy.

        Komentarz


        • #5
          Znam dobrego prawnika z Iławy - Łukasz Skuza - warto podpytać, nawet wstępnie online, bo zakres działań ma szeroki i zna się na tym, co robi.

          Komentarz


          • #6
            Warto raczej poszukać kogoś, kto jest polecany przez znajomych.

            Komentarz


            • #7
              Czytając Twoją wypowiedź od razu przyszła mi na myśl kancelaria swoje zapytanie możesz skierować do nich poprzez pocztę elektroniczną.
              Adwokaci z tej kancelarii pomagają na każdym etapie postępowania sądowego, jeśli się na takie działania zdecydujesz.

              Komentarz


              • #8
                adwokat z Wrocławia

                A w jakim mieście mieszkasz bo chyba najlepiej mieć prawnika ze swojego miasta. Ja Ci mogę polecić dobrą kancelarię adwokacką z Wrocławia: mi co prawda pomagali w nieco innej sprawie ale myślę, że takim czymś też się zajmą bez problemu.

                Komentarz


                • #9
                  Też właśnie szukam jakiegoś radcy z Wrocławia.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez msk35 Zobacz posta
                    Też właśnie szukam jakiegoś radcy z Wrocławia.
                    Przejdź się przez centrum. Tam przy Rynku, Szewskiej, pl. Solnym masz chyba największe zagęszczenie kancelarii adwokackich.
                    Sprawdź sobie jeszcze u Ł. Buczko lub u P. Borowski. Z tego co widzę na , to zajmuje się tego rodzaju kwestiami.
                    Ostatnio edytowany przez jml; 26.09.2016, 10:54.

                    Komentarz


                    • #11
                      Na tej możesz poszukać jakiegoś.

                      Komentarz


                      • #12
                        W Warszawie na pewno warto sprawdzić tę kancelarię . Na ich stronie znajdziesz numer telefonu, pod którym otrzymasz bezpłatną wycenę usługi. Moim zdaniem to bardzo uczciwe rozwiązanie.

                        Komentarz


                        • #13
                          W Warszawie działa kancelaria . Co prawda ich specjalizacją jest prawo medyczne Warszawa, ale z tego co wiem, to zajmują się równie dobrze innymi dziedzinami prawa. Zajrzyj na ich stronę internetową i rozejrzyj się za wszystkimi dostępnymi możliwościami.

                          Komentarz


                          • #14
                            Najpierw polecam Ci co nieco poczytać o usługach adwokackich. Ja ostatnio przygotowując się do rozwodu przeczytałem wszystkie artykuły z tej strony:

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Dentipro Zobacz posta
                              Witajcie!

                              Ostanim problemem moim w życiu jest zerwanie umowy z ubezpieczycielem inwestycyjnym niestety nie stać mnie na to ubezpieczenie, ponieważ nie mam tyle kasy, by płacić. Chciałbym całkowicie zrezygnować, ale nie chciałbym tracić całego wkładu jak by się dało to chociaż cześć większą odzyskać. Zdaje sobie z tego sprawę, że to nie będzie łatwa sprawa więc pomyślałem, że takie forum jak te mi pomoże;/ Może tez jakieś konsultacje prawne albo coś w tą deseń? Macie może kogoś sprawdzonego? Może coś na necie jakiś adwokat, który jest dobrze ogarnięty?;/
                              Istnieją kancelarie, które pomagają w tej kwestii. Masz tu artykuł o opłatach likwidacyjnych: , może Ci się coś rozjaśni. Najlepiej udać się po pomoc do specjalistów.
                              Ostatnio edytowany przez helter-skelter; 23.02.2017, 11:09.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X