Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Remont

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Remont to koszmarna sprawa.

    Komentarz


    • #47
      a planuje ktoś z Was wymianę drzwi w najbliższym czasie ? Jeśli tak i szukacie drzwi drewnianych ( zrobionych z dobrego gatunkowo dębu czy sosny) to zdecydowanie polecam producenta Kris Drzwi, Realizują tu zamówienia indywidualne ale jest też kilka produktów dostępnych od ręki. Fajna jakość, dobra cena, terminowa dostawa.

      Komentarz


      • #49
        jestem w trakcie remontu w domu, niedługo bierzemy się za łazienkę i zastanawiam się jaki tynk wybrac, chyba ostatecznie padnie na Doradźcie mi , który z nich będzie najlepszy ? Może ktoś z Was robił remont łazienki i jest w tym temacie i poradzi mi jak zaaranżować to miejsce.

        Komentarz


        • #50
          W kwestii remontu kuchni, jaki blat byście wybrali?

          Komentarz


          • #51
            Polecam Ci zastosować, świetnie się sprawdza podczas remontu!

            Komentarz


            • #52
              remont wazna sprawa,warto o tym tez pamiętać

              Komentarz


              • #53
                phiopls jest duzo lepsza i prawdziwe zapewny działanie na dłuzej

                Komentarz


                • #54
                  Ciekawy temat o remoncie. Ja na przykład zaplanowałem zmianę elewacji domu i wpadłem na pomysł położenia płytki cegły. Czegoś w tym stylu [url]https://www.ekostone.pl/produkt/plytka-elewacyjna-cegla-z-gotowa-fuga-popiel/[/url]. Myślicie, że to będzie wyglądać dobrze? A może macie do polecenia inne miejsce, na którym mógłbym popatrzeć na coś takiego? Będę wdzięczny za propozycje.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X