Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Remont

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Remont

    Witam,
    Nie ukrywam, że bardzo denerwują mnie wszelkiej maści internetowi eksperci. Człowiek chce grzecznie spytać o remont, to niezależnie od tego, jakie zada pytanie, zaraz usłyszy, że wybrał złe miejsce albo żeby poszukał sobie w internecie… A powinniśmy sobie pomagać! Niezależnie od sytuacji! Jeśli chodzi o artykuły w internecie, to czy ktoś z was wie, czy są może gdzieś tańsze niż na Bricomanie? Ja chcę kupić wkrętarkę: - polecicie jakąś? Z góry dzięki!

  • #2
    Hm... A jaką firmę z Warszawy od kominków polecacie? Czy sądzicie, że na przykład to dobry wybór? Jakie jest Wasze zdanie w tym obszarze tematycznym?

    Komentarz


    • #3
      Ja nie niestety co do wkrętarek nie pomogę. Moim zdaniem faktycznie najlepiej poszukać w markecie budowlanym. Co do remontu, to ja na pewno mogę polecić Armaturę Kraków KFA. Godny polecenia producent. Przede wszystkim to jest polska firma, która jest już wiele wiele lat na naszym rynku.

      Komentarz


      • #4
        Też dziwi mnie ta fala "hejtu", jak ktoś zada pytanie, które nie wpisuje się zbytnio w wyobrażenia innych... Kiedyś zapytałem na forum o firmę, która wśród swoich usług ma . Proste pytanie, więc czekałem na prostą odpowiedź. Niestety ludzie zaczęli się rozwodzić nad wszystkim innym, pozostawiając moje pytanie bez odpowiedzi.

        Komentarz


        • #5
          Co do wkrętarek w Castoramie jest duży wybór

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chodzi o remonty, wolę zdać się na pomoc . Według mnie źle zrobiony remont kosztuje dwa razy...

            Komentarz


            • #8
              Przy okazji remontu na pewno bedziecie wymieniać meble i dodatki do domu. Dlatego też zajrzyjcie sobie na stronke i dobierzecie odpowiedni dywan do waszego wnętrza. Myślę, że taka opcja bedzie super, ja mam parę dywanó w domu

              Komentarz


              • #9
                Na sprzęcie takim się nie znam, ale zgodzę się z tym, że najlepiej poszukać w internecie, a jak masz jakieś szczególne upodobania to wystarczy poczytać...

                Komentarz


                • #10
                  Polecam CI przy okazji .

                  Komentarz


                  • #11
                    Moim zdaniem przy okazji remontu warto zadbać o instalacje. Jeżeli ktoś jeszcze nie ma to dobrze jest puścić instalację do alarmu/monitoringu. Polecam skorzystać z usług tej firmy: . Wykonują tego typu instalacje, a także wiele innych.

                    Komentarz


                    • #12
                      Tu masz bardzo eleganckie , może się przyda

                      Komentarz


                      • #13
                        W temacie rad remontowych myślę że warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu podłóg czy mebli których nie wyniesiemy z pokoju. Ja kupiłem kilka folii malarskich w sklepie Becpak Tomasz Becker ul. Szeligowska 73 01-320 Warszawa bo wyszło mnie to o wiele taniej niż w lokalnych sklepach.

                        Komentarz


                        • #14
                          u nas remont wymagał zatrudnienia profesjonalnej firmy, udało nam się trafić na dobrych specjalistów z dobrym wyposażeniem, mieli nawet nowoczesny ciągnik z doskonała maszyna, funkcjonalna i sprawdza się nie tylko w rolnictwie!

                          Komentarz


                          • #15
                            Całkowita zgoda z moim poprzednikiem. Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X