Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto do organizacji imprez?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kto do organizacji imprez?

    Witam wszystkich serdecznie

    Zastanawiam się nad wyborem jakiejś firmy, która fajnie urządzania różne imprezy. Trafiłem na takie coś . Co o tym sądzicie? Warto według Was skorzystać z tej oferty?

  • #2
    Może IKI Studio to firma organizująca imprezy typu eventy, pikniki, wyjazdy integracyjne. Jest to także firma która organizuje wszelkiego typu imprezy dla dzieci. Podczas pikników firmowych, gdzie często wśród rodzin pracowników są dzieci potrafią zorganizować czas zarówno dzieciom jak i dorosłym. Na ich imprezach nie można się nudzić.

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej zlecić to firmie. Dzięki temu nie musimy się o nic martwić.

      Komentarz


      • #4
        ja korzystam z perfect moments. Organizują wszystkie imprezy

        Komentarz


        • #5
          Jeśli chcesz zorganizować imprezę firmową to zobacz sobie jakie atrakcje na takich eventach są teraz najpopularniejsze:

          Komentarz


          • #6
            My zawsze organizujemy takie biznesowe spotkania w i zawsze wszystko wypada idealnie

            Komentarz


            • #7
              Może spróbuj - ja zawsze zaczynam poszukiwania firmy na tej stronie, i przeważnie się udaje.

              Komentarz


              • #8
                A duża ta impreza, no i w jakim mieście? Bo jeśli w Warszawie to może wystarczy wynająć restaurację i samemu zorganizować taką imprezę firmową, bo na pewno to taniej wyjdzie.

                Komentarz


                • #9
                  A jak chcesz jakoś zmienić wnętrze to zawsze możesz wynająć i urządzic wszystko po swojemu.

                  Komentarz


                  • #10
                    do organizacji imprez warto wziąc kogos kto ma doswiadczenie i zaplecze, całościowo działa w tej materii , niedawno powstala firma w poblizu Warszawy - Cichy Dwor : organizuja imprezy od a do z.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja sama podjęłam się organizacji komunii mojej siostry i muszę przyznać ze taka impreza wymagała bardzo dużo zaangażowania z mojej strony i to pomimo tego, ze impreza odbędzie się na sali . Nawet nie chce myśleć ile pracy byłoby gdyby miała się odbyć w domu... No ale jeśli masz zamiar zorganizować jakąś większa imprezę to lepiej skorzystaj z usług firmy zewnętrznej. Zaoszczędzisz w ten sposób czas i nerwy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Przy organizacji imprez, w tym wesel, pomaga sprawna firma cateringowa. Na portalach ogłoszeniowych w działach o kategorii usługi mamy ofert pod dostatkiem, ale nie rezygnujmy z porównania co najmniej kilku.

                        Komentarz


                        • #13
                          - co powiecie na tę firmę? Muszę zorganizować niewielką konferencje dla firmy i myślę, że ta ekipa byłaby by chyba spoko prawda? Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tą firmą proszę o odpowiedź

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja imprezy organizuję z reguły sama ale zawsze staram się dodać jaki ciekawy element. Mieszkamy w Krakowie i na Komunię mojego dziecka przyjechała spora część rodziny spoza miasta. Z racji tego , że przylecieli z Warszawy samolotem to zorganizowałam za pomocą firmy DreamBus transfer z lotniska do nas do domu . Niby taki dorbny gest a wszyscy byli bardzo zadowoleni.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X