Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Depilacja laserem - gdzie w Gdańsku?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Depilacja laserem - gdzie w Gdańsku?

    Chciałem zafundować dziewczynie depilację laserową. ktoś może polecić dobry gabinet w Gdańsku?

  • #2
    Też bym chciała, żeby mi ktoś zafundował serię takich zabiegów. Póki co muszę sama sobie płacić. Aktualnie jestem po drugim zabiegu na nogi, jeszcze dwa przede mną. Na depilację chodzę do Clinica Cosmetologica w Gdańsku i naprawdę polecam. Mają tam do dyspozycji laser Palomar Vectus, podobno jeden z najskuteczniejszych obecnie w Polsce. Ma on dodatkowo urządzenie do badania skóry i takie badanie wykonuje się przed zabiegiem, żeby było wiadomo w którym miejscu jaką dawkę światła lasera wysłać.
    Zresztą tutaj możesz sobie poczytać:
    Naprawdę polecam ten salon.

    Komentarz


    • #3
      Depilacja laserowa

      W Gdańsku znam jeden dobry gabinet: , a to są namiary na niego i telefon:
      Nowoczesna Depilacja Laserem
      ul. Skłodowskiej-Curie 3/10gab, Gdańsk
      Tel. 58 506 64 90
      Znam ten gabinet, ponieważ sama robiłam sobie tam depilację pach i nóg. Naprawdę warto.

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem jak w gdańsku ale na śląsku jest wiele świetnych salonów oferujących te usługę Ja znalazłam jeden skinline , którego jestem stałą klientką.

        Komentarz


        • #5
          Ja niestety nie mogłam zdecydować się na ten "zabieg", ale bardzo chciałam.

          Komentarz


          • #6
            A ja mam takie pytanko czy taki zabieg depilacji laserowej jest bolesny?

            Komentarz


            • #7
              Ja z kolei moge wam polecic jeden salon w Warszawie Oczywiscie bardzo profesjonalny sprzet i mila obsluga, a to przeciez jest podstawa przy depilacji laserowej Super sprawa, jezeli jeszcze sie wahacie to gorąco namawiam

              Komentarz


              • #8
                Popytaj może wśród znajomych, często się ktoś trafi z jakąś wiedzą na taki temat. A to na pewno lepsze źródło wiedzy niż forum . I wtedy masz pewność że nie ma tam nawet śladu żadnego zakłamanego marketingu - jak to często bywa na stronach internetowych czy innych portalach z odnośnikami do sklepów.


                ____________

                Komentarz


                • #10
                  Ja z polecenia znajomej pokusiłam się o wykupienie serii zabiegów depilacji bikini w jednym z gabinetów w Gdyni. Tutaj macie ich stronkę: W przyszłym tygodniu idę na pierwszy zabieg i już nie mogę doczekać się efektów!

                  Komentarz


                  • #11
                    Akurat nie w Gdańsku, a w Krakowie jest bardzo dobry salon pani doktor Paradowskiej. Właśnie w ich ofercie jest depilacja laserowa za pomocą specjalnego lasera diodowego, który jest bardzo skuteczny. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

                    Komentarz


                    • #12
                      może u kosmetyczki?

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X