Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulki z nadrukiem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Koszulki z nadrukiem

    Wie ktoś, gdzie można zamówić koszulki z zabawnymi nadrukami związanymi z dentystami? Mam pewien pomysł na reklamę mojego gabinetu za ich pomocą.

  • #2
    Ja zamawiałam takie koszulki na allegro. Jest tam sporo tego typu ofert, więc zdecydowanie jest w czym wybierać

    Komentarz


    • #3
      Najtaniej wykona Ci to jakaś firma która się ogłasza na allegro. Wpisz po prostu koszulki z nadrukiem

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej? Jesteś pewna? Po porostu najlepiej wziąć pierwszą lepszą firmę z allegro? No to chyba tak nie działa. Moim zdaniem lepiej wziąć firmę z polecenia, gdzie ktoś już zamawiał i wie, co dostał.
        Ja na przykład mogę polecić tę firmę:
        To hurtownia odzieży reklamowej. Mają tam naprawdę sporo różnych wzorów, czy sposobów produkcji nadruków, sam zamawiałem koszulki z sitodrukiem i jestem naprawdę zadowolony. Bardzo dobra jakość wykonania, druk jest trwały, nie spiera się łatwo. Mogę polecić..

        Komentarz


        • #5
          Też ostatnio szukałam, gdzie mogę wykonać taki nadruk i z polecenia trafiłam tutaj:, udało mi się zrobić bardzo fajne koszulki w kolorze fuksji z nadrukiem i w dodatku w tempie ekspresowym.

          Komentarz


          • #6
            Ja miałam taką jedną, ale się poplamiła i chętnie kupiłabym więcej. Muszę zabrać się za z tej koszulki, bo naprawdę jest bardzo ciekawa.

            Komentarz


            • #7
              na koszulkomat robiłem dla drużyny koszulki

              Komentarz


              • #8
                W niektórych sklepach można projektować samemu. Szukaj szukaj aż znajdziesz.

                Komentarz


                • #9
                  Nadruki na koszulkach

                  Bardzo dobre robi wrocławska drukarnia Mag-Service

                  Komentarz


                  • #10
                    Takie koszulki tanio można kupić na allegro. No i największy wybór.

                    Komentarz


                    • #11
                      Mój ulubiony sklep z koszulkami z nadrukiem to Bardzo duży wybór, dobra jakość wykonania i zawsze terminowa wysyłka. Teraz jest sporo koszulek na wyprzedaży w dobrych cenach.

                      Komentarz


                      • #12
                        Różne gadżety z nadrukami, w tym też koszulki, możecie zamówić też na stronie: Są tam przede wszystkim produkty, w przyciągających wzrok, odblaskowych kolorach.

                        Komentarz


                        • #13
                          Nadadzą się na prezent dla chłopaka.

                          __

                          Komentarz


                          • #14
                            Takie koszulki to świetna opcja na podarunek, zwłaszcza jeśli są fajnie spersonalizowane.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X