Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Salon kosmetyczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Salon kosmetyczny

    Macie swoje ulubione salony kosmetyczne? Mi największą przyjemność sprawiają zabiegi kosmetyczne Piszcie gdzie warto pójść by odprężyć się i nabrać sił. Co jest warte polecenia.

  • #2
    Mam swój ulubiony salon kosmetyczny, a w zasadzie swoją ulubioną kosmetyczkę do której co jakiś czas umawiam się na wizytę. Z racji problemów zdrowotnych korzystam też z zabiegów rehabilitacyjnych na takim fotelu , który jest przeznaczony do rehabilitacji stawu kolanowego.

    Komentarz


    • #3
      Moja znajoma szukała ostatnio dobrej kliniki chirurgii plastycznej i stanęło w końcu na tym, że robiła . Czytałam, że to naprawdę świetne miejsce do wykonywania tego typu operacji, ale również wszelakich zabiegów pielęgnacyjnych i poprawiających urodę.

      Komentarz


      • #4
        To super, że udało jej się znaleźć coś sprawdzonego.

        Komentarz


        • #5
          W moim przypadku ulubiony salon to chyba w Poznaniu, przynajmniej jak chodzi o jakieś zabiegi odmładzające itd.

          Komentarz


          • #6
            Ktoś z was może myślał o własnym salonie kosmetycznym? Według mnie jest to całkiem ciekawy pomysł na biznes Tu na pewno będzie bardzo duże zainteresowanie ze strony klientek. Postawcie jednak na nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Na pewno firma będzie mogła wam calkiem sporo zaproponować w tym temacie.

            Komentarz


            • #7
              Ja salon kosmetyczny robię sobie w domu, gdyż najzwyczajniej w świecie nie mam czasu wyjśc na miasto do salonu. Lubie sobie wtedy pomalować paznokcie a ostatnio nauczyłam się wykonywać manicure tytanowy i jestem bardzo zadowolona z jego trwałości. Lakiery potrzebne do tej metody znalazłam na stronie i jestem bardzo z nich zadowolona.

              Komentarz


              • #8
                Nie chodze do kosmetyczki.

                __

                Komentarz


                • #10
                  A z masaży leczniczych ktoś korzystał? Powiecie czy warto w ogóle decydować się na takie rozwiązanie? Ja mam na oku to ? Znajoma mi to polecała mówiąc, że ją to bardzo odprężyło i pomogło z różnymi problemami. Nie wiem czy warto, co powiecie? Dajcie tutaj znać.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X